חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים
מקרר hisense RD60WC4S הייסנס
טווח מחירים: 3000 - 5000 ₪
מותג: hisense
מספר דלתות: 2 דלתות
מיקום המקפיא: מקפיא תחתון
דירוג אנרגטי: B
נפח כללי: 465 ליטר
סוג המוצר: מקרר ביתי
תאריך כניסה לאתר: 2/2014
ציון WiseBuy
9
דירוג הגולשים
(4 מתוך 5)
חוות דעת גולשים
jjj 11.03.21
danielfachima 13.12.20
mano1302 31.10.20
צביקה 08.06.20
Sergey 06.02.20
רוצה להישאר בעניינים?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image

סקירת wisebuy - מקרר hisense RD60WC4S הייסנס

שחר שושן | 13.01.2019
הטוב
  • בקרת טמפרטורה נגישה
  • סידור מדפים מרווח
הרע
  • מגש ביצים רעוע
  • תאורה בסיסית
בשורה התחתונה
ה-RD-60WC4SYBG של הייסנס הוא מקרר מוצלח, איכותי ונאה. הוא מהווה פתרון שימושי למי שמבקש מקרר צנוע מימדים עם גימור יוקרתי ושליטה דיגיטלית. המגירות נעות בצורה חלקה, הוא גמיש בסידור המדפים והוא עובד כפי שאנחנו מצפים. אם נפח צנוע של 502 ליטר מספיק לכם ואתם מוכנים לשלם אקסטרה על גימור מפואר, ה-RD-60WC4SYBG של הייסנס יכול להיות מצוין עבורכם.
RD60WC4S
ההצעות הזולות ביותר למוצר זה
מחיר סופי: 3,904 ₪
מחיר סופי: 3,905 ₪
מחיר סופי: 3,909 ₪
להשוואת המחירים המלאה מ-26 חנויות>>
הקדמה
ההייסנס RD-60WC4SYBG הוא מקרר בנפח 502 ליטר עם מקפיא תחתון, מגיע עם דירוג 4 כוכבי קור, בקרת לחות ידנית במגירת פירות וירקות, מתקן עם תבניות קוביות קרח, מדפי זכוכית מחוסמת ומסילות חלקות לפתיחה קלה.
מקרר שבו תא ההקפאה ממוקם בחלקו התחתון של המקרר. יתרונו הוא בגישה הנוחה לתא הקירור.

נוחות השימוש

(60% מהציון הסופי)
9 מתוך 10

הדבר הראשון ששמנו לב לגבי ה-RD-60WC4SYBG של הייסנס, זה שהוא מקרר יחסית נמוך. גובהו הממוצע של ישראלי (גברים ונשים יחד) עומד על 170 סנטימטר ואילו קצהו העליון של דגם זה עומד על 175.6 סנטימטר. אם תעשו את החשבון לגבי גובה הכתף הממוצעת, תגיעו למסקנה שרוב תכולת המקרר תהייה יחסית נמוכה למשתמש הממוצע, ותכולת המקפיא תהייה ממש ברצפה. אמנם לא מדובר בבעיה משמעותית, אבל זה יכול להיות לא נוח במיוחד אם אתם אנשים גבוהים. 


Hisense RD-60WC4SYBG: מוצלח ונאה


דגם זה מגיע עם שתי דלתות ומקפיא תחתון. הנפח כללי של המקרר עומד על 502 ליטר ומידותיו צנועות למדי: עומק 73.5 ס"מ, רוחב 79 ס"מ. נפח תא הקירור עומד על 346 ליטר ותא ההקפאה על 109 ליטר, ועם נתונים צנועים אלה אתם מבינים מיד שמדובר במקרר המתאים לזוגות או משפחות קטנות.


Hisense RD-60WC4SYBG: מוצלח ונאה


תא הקירור מכיל 3 מדפי זכוכית מחוסמת שקופים שהרגישו יציבים גם תחת משקל כבד. את מיקום שני המדפים העליונים ניתן לשנות, כשישנן חמש קומות לבחירה, ושמחנו לגלות כי המדף ננעל במקומו ולא מחליק החוצה בקלות. המדף השלישי משמש כתקרה ובו פתח לבקרת הלחות למגירת הפירות והירקות שנמצאת תחתיו. הבקרה הידנית פשוטה ביותר, מחליקים ימיניה לסגירה ושמאלה לפתיחה, כשניתן לבחור בין פתוח, חצי פתוח וסגור.


המגירה התחתונה המיועדת לפירות וירקות נעה על מסילה בצורה חלקה ואינה נתקעת בפינות או נגררת על הפלסטיק. בפנים ניתן להתקין מחיצה הכלולה במקרר, בשלושה מיקומים שונים, כך שיש מקום להתאמה אישית ואת זה מאוד אהבנו.

בדלת תא הקירור ישנם שישה מדפים; שניים רחבים הבנויים לכל רוחב הדלת ולאחד מהם ישנו מתקן גמיש המקטין אותו, כך שתוכלו לאחסן בקבוקים מבלי שיטיילו הלוך חזור עם כל פתיחה וסגירה של הדלת. שני מדפים נוספים מגיעים בחצי מרוחב הדלת וניתנים לכיוונון לגובה, ועוד שניים המגיעים עם מכסה נפתח. כמו כן, המקרר מגיע עם מגש לביצים שהרגיש רעוע וזול, אך הוא לא מובנה באף חלק ולכן נייד.


Hisense RD-60WC4SYBG: מוצלח ונאה


התאורה המובנית במקרר בסיסית למדי, מדובר במנורה רחב בתקרת המקרר בלבד, ללא תאורה נוספת בצדדים או בחלק האחורי כפי שראינו במקררים כמו ה-Hisense RQ81 שיקר ממנו משמעותית.


תא ההקפאה בנפח 109 ליטר מחולק לשלוש מגירות ומגש קרח. המגירה העליונה קטנה למדי אך מאוד נגישה והיא מחוררת כדי לאפשר לאוויר הקר לחדור. לצידה נמצא מגש הקירח המכיל שלוש תבניות המסתובבות על צירן, כשכל המתקן נשלף החוצה. שימו לב שמגירת טפטופים המובנית אינה חלק ממתקן הקרח אלא נשענת על המגירה שתחתיה. אותו מדף ניתן להזזה, אך אם תשאירו אותו תחת מתקן הקרח, הוא אמור ללכוד את הטפטופים המוכרים.


Hisense RD-60WC4SYBG: מוצלח ונאה


שתי המגירות הגדולות נשלפות בקלות, ואינן נתקעות בפינות המקרר, גם תחת משקל רב. קחו בחשבון, שמדובר במגירות יחסית עמוקות, כך שאיזה מזון שתאחסנו שם, ייאלץ להיערם אחד מעל השני וכך גם תהייה הגישה שלכם פנימה.


Hisense RD-60WC4SYBG: מוצלח ונאה


ממשק השליטה פשוט וקל להפעלה. ישנם כפתורים לכיוונן טמפרטורת המקרר ותא ההקפאה, כשניתן בלחיצת כפתור אחת להפעיל את כל אחד מהם על העוצמה המקסימלית, שתיכבה אוטומטית לאחר מספר שעות. טווח הטמפרטורה סטנדרטי - תא הקירור נע בין 8 ל-2 מעלות, ותא ההקפאה נע בין -18 ל-24- מעלות.


Hisense RD-60WC4SYBG: מוצלח ונאה


ה-RD-60WC4SYBG מגיע בגימור נירוסטה מוברשת, לבן או שחור מבריק שאותו בדקנו, ונוכל לומר בבטחה שהוא מוכתם בטביעות אצבע מאוד בקלות. כמו כן, להבדיל מגימור נירוסטה, אותו גימור מבריק יכול להיות שביר ואכן המקרר הגיע אלינו עם דלת אחת שבורה.

מקרר שבו תא ההקפאה ממוקם בחלקו התחתון של המקרר. יתרונו הוא בגישה הנוחה לתא הקירור.

ביצועים

(40% מהציון הסופי)
9 מתוך 10

ה-RD-60WC4SYBG עבד מצוין וללא בעיות בכל חודשי הבדיקה בהם הוא שירת כמקרר הקומתי כאן במשרדינו, והחזיק בהצלחה את האוכל ליותר מעשרים איש. בחודשי הבדיקה המקרר נפתח ונסגר שוב ושוב, הוזז ממקום למקום ובכל הזמן הזה המשיך לעבוד היטב. 


הירקות והפירות החזיקו מעמד כפי שציפינו, אך לא מעבר. לא ראינו התקרחות או קפיאה של מוצרים מכל סוג בפינות המקרר, כשרעש המנוע היה נמוך מרעש הסביבה כך שלא חווינו שינויים בנושא. קחו בחשבון, שמנוע של מקרר נוטה להרעיש רק אחרי שנים.


עם דירוג אנרגטי B, ה-RD-60WC4SYBG אינו המקרר החסכוני ביותר בחשמל שתמצאו בשוק, אך חשוב להבין שכל עוד מדובר במקררים מודרניים שבין כה וכה לא צורכים הרבה אנרגיה, המרחק בין דירוג A ל-B ואף ל-F, מסתכם בהפרש שלא עולה על עשרות שקלים בשנה, ולעיתים אינו שווה את ערכו ביחס למקרר אחר עם דירוג חסכוני יותר.

מעוניין שנשלח לך סקירות וחדשות למייל?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image