חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים

LaptopOutlet מחשבים וטאבלטים

LaptopOutlet
אתר אינטרנט:
בעלים:
וואי וואי מקצוענים בע"מ
כתובת אימייל:
support@laptopoutlet.co.il
למידע נוסף >
דירוג החנות ב-12 החודשים האחרונים:
(1.3 כוכבים מתוך 5)
%
אחוז חוות דעת חיוביות
3
חוות דעת בשנה האחרונה
3
חוות דעת בכל הזמנים
מפת הגעה לחנות:

נמצאו 3 חוות דעת על החנות LaptopOutlet

מיין לפי: תאריך | דירוג יורד | דירוג עולה
rone
שם:
rone
תאריך:
04/12/2016
דירוג:
הדירוג של rone: 1 מתוך 5
חוות דעת
הזמנתי עכבר מהחנות, ולאחר שעברו יותר מ14 ימי עסקים (מה שהם מתחייבים אליו)
אני התקשרתי לברר מה קורה עם המשלוח ונאמר לי שהוא הגיע ליעד, בדקתי בדואר ורשום שהוא הגיע לעיר אחרת. דיברתי עם החברה כדי שיסדרו את זה ואמרו לי שזה בטיפול, אבל לאחר שעברו כבר 26 ימי עסקים ועוד לא הגיע העכבר ומהדואר אמרו שהם שלחו את זה חזרה לשולח כניראה כי הם לא מוצאים את הפריט, דיברתי עם החנות שהם יחזירו לי את הכסף והם אמרו לי שהם מחכים שהפריט יגיע כדי להחזיר לי את הכסף. אז עכשיו אני מחכה שהכסף ששילמתי בחנות שלהם יחזור אלי אחרי קרוב לחודש, וצריך לקנות עכבר חדש. בקיצור לא לקנות בחנות הזאת, אם זה היה חנות נורמלית היו מתנצלים ומחזירים את הכסף, לא מתווכחים איתי ומחכים שזה יחזור אליהם.
המוצר שנקנה בחנות
עכבר M310
תגובת החנות
הלקוח הזמין עכבר אלחוטי דרך החנות, בעת הרכישה צויינה כתובת למשלוח בדואר. דבר הדואר האמור התקבל למשלוח בתאריך 10/11/2016 באמצעות יחידת הדואר קרית עתידים אשר בתל אביב-יפו לפי מס' מעקב RR569290411IL. ככל הנראה, בשל בעיות בדואר החבילה הלכה לאיבוד- כפי שנאמר לך בשיחות, לא הייתה שום כוונה להתנער מההחזר הכספי ואף אפילו לשלוח את העכבר בשנית לכתובתך . בהמשך לשיחה האחרונה עם הלקוח יועבר זיכוי מלא לחשבונו.
אלמוג
שם:
אלמוג
תאריך:
08/08/2016
דירוג:
הדירוג של אלמוג: 1 מתוך 5
חוות דעת
שירות לקוחות לא קיים, לא קיבלתי עכבר ועבר כבר חודש. למי שמעדיף להמנע מכשל תמורה מול חברות האשראי - לא להזמין מהאתר הנ''ל. בנוסף, לא חוזרים למיילים והודעות של לקוחות.
המוצר שנקנה בחנות
מחשבים עכבר M310
תגובת החנות
שלום אלמוג, המוצר נשלח אליך בזמן ההתחייבות כפי שמצויין באתרנו מרגע הזמנתך. עפ"י מספר החבילה והנתונים באתר דואר ישראל. המוצר ממתין ביחידת הדואר 8 ימים. פנייתך אלינו במייל (והיחידה) התקבלה, ועבורה התקבל מענה חזרה ממחלקת שירות הלקוחות כבר ביום העסקים העוקב. הפרטים האלו נמסרו לך גם בשיחה טלפונית כולל מספר מעקב.
גולש
שם:
גולש
תאריך:
01/07/2016
דירוג:
הדירוג של גולש: 2 מתוך 5
חוות הדעת הוסרה לבקשת הגולש