חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים
מחויבות WiseBuy לתוכן מהימן ובלתי תלוי

WiseBuy הוא אתר צרכנות עצמאי ובלתי תלוי המציע לצרכן מידע וכלים לבחירה נכונה של מוצרי חשמל ואלקטרוניקה. WiseBuy פועל כמיזם עסקי ומאמין כי הצלחתו טמונה ביכולתו להעביר לצרכן מידע מהימן וחסר פניות.
כמיזם עסקי השואף להצליח ולהיות רווחי, חלק מהכנסות האתר בא מפרסום, מחסויות ומשיתופי פעולה מסחריים. כדי להבטיח את עצמאותו של התוכן המערכתי באתר (מדריכי קנייה ומילוני מונחים) ולשמר את ההפרדה בין שיקולי תוכן לשיקולים מסחריים, קבע לעצמו WiseBuy מדיניות ברורה:

מערכת WiseBuy פועלת מתוך שיקולים ענייניים ומקצועיים בלבד: מדריכי הקנייה ומילוני המונחים נועדו לסייע לצרכן לבחור את המוצר המתאים לו ביותר, אך אינם מתייחסים לדגם או לחברה מסוימים. אזכור שמות חברות, שמות של תכונות ייחודיות המזוהות עם חברות, כמו גם שמות מסחריים של מאפיינים מסוימים, אינו מהווה המלצה או הבעת דעה אלא נועד לשרת את התוכן המערכתי בלבד.

פרסום מופיע כפרסום: באתר קיימת הבחנה ויזואלית מובהקת בין פרסום לתוכן מערכתי, באופן שלא ניתן לטעות בו.

הפרדה פיזית בין שטחי הפרסום והתוכן המערכתי: בשטחי התוכן המערכתי אין פרסום של מוצרי חשמל ואלקטרוניקה. הפרסום יכול להופיע רק באזור מוגדר ומובחן מהתוכן עצמו.

נותני החסות אינם עוסקים בשיווק מוצרים בתחום המסוקר: תחומי המוצרים השונים מוגשים בחסות חברות מסחריות. החברות המסחריות המעניקות חסות פועלות בתחומים משיקים לתחום המסוקר, ואינן עוסקות בשיווק מוצרים בתחום עצמו.

צוות WiseBuy פועל להכללת כל הדגמים המשווקים: על מנת לאפשר לצרכן בחירה הוגנת, צוות עורכי הקטלוג פועל כמיטב יכולתו וככל שידיעותיו מגיעות, כדי לכלול את כל הדגמים המשווקים בישראל.

נתוני המפרטים מדויקים ככל האפשר: צוות עורכי הקטלוג האמון על איסוף המידע ועריכתו למפרטי מוצרים, עושה כמיטב יכולתו להעביר את הנתונים המקוריים כפי שפורסמו על ידי המשווקים השונים (יבואנים וחנויות).

מערכת WiseBuy עושה הכול כדי להגיש לצרכן מידע מהימן ועדכני: אם במקרה נפלה טעות או אם התברר כי פרט מסוים אינו מדויק או אינו מעודכן, מערכת WiseBuy מחויבת לתקן את הדרוש בזמן הקצר ביותר.

העורך האחראי קשוב לפניות: בתחתית כל מדריך ומפרט מוצר נמצא קישור ישיר אל העורך הרלוונטי, והוא אחראי לטפל בכל פנייה בהקדם האפשרי.