חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים
אודות אתר WiseBuy

WiseBuy, המדריך לקנייה חכמה, הוא אתר צרכנות המציע את כל המידע והכלים לקבלת החלטות הקנייה הטובות ביותר

בשלב זה האתר מתמקד במכשירי חשמל ואלקטרוניקה לשימוש ביתי ומחשבים. הרעיון להקמת האתר בא מתוך ההכרה כי קניית מוצרי חשמל ואלקטרוניקה נהפכה עם השנים למשימה סבוכה ומורכבת, שכדי להתמודד עמה בהצלחה כדאי לרכוש ידע והבנה.

לבחור בביטחון, מתוך ידע והבנה: הצורך של הצרכן במידע מעשי, שיסייע לו לצלוח את תהליך הקנייה ולבחור את המוצר המתאים לו ביותר, גדול כיום מתמיד. השפה הטכנית המשמשת לתיאור תכונות המוצר, קצב ההתחדשות המהיר והמגוון העצום של דגמים מתחרים, גורמים לבלבול ולמבוכה, שלעיתים משאירים את הצרכן עם מוצר שאינו עונה על צרכיו. המידע באתר מעניק לצרכן את היכולת להחליט נכון ולקנות את המוצר הטוב ביותר שהתקציב שלו מאפשר.

פשטות והגינות: כדי להבטיח שהאתר יענה כראוי על הצרכים של המשתמש שאלנו אנשים כיצד הם מחליטים על קניית מוצר חשמלי. רבים ציינו שהחלטות הקנייה הטובות ביותר שלהם התבססו על מידע שקיבלו מחבר שמבין בתחום. WiseBuy רואה עצמו כאותו חבר שמבין ושאפשר לסמוך עליו.

המידע באתר מוגש בפשטות ובבהירות, התוכן הצרכני חסר פניות וחף מכל שיקול שאינו משרת את האינטרס של הצרכן. לא במקרה אין באתר אפשרות לרכוש מוצרים. זהו אמצעי נוסף של WiseBuy להבטיח את עצמאותו של התוכן המערכתי באתר.

קרא עוד על מחויבות WiseBuy לתוכן מהימן ובלתי תלוי.

ארבעת השלבים של WiseBuy לקנייה חכמה: האתר מלווה את הצרכן בכל תהליך הקנייה, החל מלימוד תכונות המוצר והכרת שיקולי הקנייה, דרך חיפוש ממוקד של דגמים והשוואה ביניהם, ועד להחלטה באיזו חנות לקנות את הדגם הנבחר. WiseBuy ממשיך ללוות את הצרכן גם בשלב הרכישה עצמה, עם מידע חיוני בנושאי צרכנות חכמה והגנת הצרכן.

כדי שתהליך הקנייה ייהפך לחוויה מחכימה ומספקת, ועל מנת שתוכלו לממש את זכות הבחירה בצורה היעילה ביותר, גיבש צוות WiseBuy תהליך קנייה בארבעה שלבים:

  1. לימוד באמצעות מדריכי קנייה: בשלב הראשון לומדים איך לבחור באמצעות מדריכי קנייה ידידותיים. בעזרתם תדעו כל מה שצריך כדי לבחור את המוצר שיענה על הדרישות שלכם, תכירו את השיקולים שיש לקחת בחשבון, תבינו את המשמעות המעשית של התכונות והמאפיינים של המוצר, וכשתראו מפרט טכני או נתונים של מוצר, תדעו במה מדובר ואיך זה משפיע על שיקולי הקנייה. אם נתקלתם במונח או בתכונה שאינכם מכירים, תוכלו להיכנס למילון המונחים של התחום הרלוונטי שמסביר בשפה פשוטה משמעותם של מונחים חשובים ואת הערכים שהם מייצגים.
  2. איתור ממוקד של הדגמים המתאימים: אחרי שהחלטתם על המאפיינים החשובים לכם תוכלו למצוא בקלות את הדגמים שעונים עליהם. באתר קיים מאגר מקיף ומפורט של מרבית הדגמים המשווקים בישראל. באמצעות מנוע חיפוש פשוט ונוח ניתן לסנן את הדגמים על ידי הגדרת מאפייני בחירה עיקריים, כפי שהוצגו במדריך הקנייה.
  3. בחירה של הדגם המתאים ביותר: באמצעות מפרטי הדגמים ומנגנון השוואת הדגמים באתר תדעו מי מהדגמים עונה בצורה הטובה ביותר לדרישות שלכם. מפרטי הדגמים של WiseBuy הם כלי ייחודי בישראל המצטיין ברמת פירוט גבוהה. המפרטים שעליהם עמל צוות עורכי הקטלוג של WiseBuy ברורים ונוחים לשימוש, ומחולקים לקבוצות מאפיינים התואמות את שיקולי הבחירה כפי שהם מופיעים במדריכי הקנייה.
  4. בחירת מקום הקנייה: החלטתם על הדגם המתאים, איפה ניתן לקנות אותו? בקרוב ב-WiseBuy, מדריך חנויות שיציג את נקודות המכירה הנבחרות שמשווקות את הדגם שבחרתם לרכוש.

צרכנות נבונה: כדי שתדעו להגן על זכויותיכם כצרכנים וגם לבצע את הרכישה עצמה בתבונה יצרנו את מדריכי הצרכנות של WiseBuy הכוללים מידע בנושאים חשובים ובהם קנייה נכונה באינטרנט, ניהול משא ומתן בחנות, החזרה והחלפה של מוצר, אחריות וביטוח ועוד.

צוות WiseBuy: על ניהול ותפעול האתר עמל צוות מיומן של כותבים ועורכים המחויב לפעול מתוך שיקולים מקצועיים בלבד, ולהעמיד לרשותכם כלים אמינים ונוחים לבחירה נכונה של מוצרים.

אנחנו מקשיבים: צוות WiseBuy מזמין אתכם ליצור קשר ומקדם בברכה הערות, הארות, רעיונות ושאלות ומבטיח להתייחס לכל פנייה ולהשיב עליה בהקדם.

בימים אלה אנו שוקדים על כיסוי תחומים נוספים בקטגוריית מכשירי החשמל והאלקטרוניקה.

בחירה חכמה,
צוות WiseBuy