חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים
אוזניות Jabra Move Wireless
יצרן: JABRA
חיבור למכשיר: Bluetooth
עיצוב האוזניות: אוזניות קשת
סוג האוזניות: אוזניות אלחוטיות
תכונות נוספות: כבל נתיק, מקשי שליטה...
ייעוד: מוסיקה
תאריך כניסה לאתר: 11/2014
ציון WiseBuy
9
דירוג הגולשים
(4 מתוך 5)
חוות דעת גולשים
dvirkoren7 17.11.20
תימור 05.09.19
meir 04.05.19
Luchy Fin 05.06.18
Elazar 18.02.18
רוצה להישאר בעניינים?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image

סקירת wisebuy - אוזניות Jabra Move Wireless

מאיר דויטש | 28.12.2014
הטוב
  • משקל נוח
  • איכות סאונד טובה
  • זמן סוללה מספק
  • תפעול קל
הרע
  • עוצמת המיקרופון בשיחות חלשה
  • אינן מתקפלות
בשורה התחתונה

Jabra Move Wireless הן אוזניות אלחוטיות בדרג ביניים, שמספקות חוויית שמיעה טובה ועיצוב נוח להרכבה גם לזמן ממושך. הן אמנם לא מתבלטות בעיצוב צעקני כמו מותגים אחרים בשוק, אבל זמינות בכמה צבעים לבחירתכם. למי שמחפש אוזניות On-Ear אלחוטיות הן אופציה ראויה וטובה, רק קחו בחשבון שהשימושיות שלהן בשיחות טלפון לא טובה בגלל המיקרופון החלש מדי.

Move Wireless
ההצעות הזולות ביותר למוצר זה
מחיר סופי: 179 ₪
מחיר סופי: 259 ₪
מחיר סופי: 368 ₪
להשוואת המחירים המלאה מ-6 חנויות>>
הקדמה

האוזניות Move Wireless מבית Jabra הן אוזניות On-Ear אלחוטיות מדרג הביניים של החברה, שמיועדות להאזנה למוזיקה וכן לשיחות בטלפון הסלולרי. האוזניות, שהושקו באוקטובר 2014, משתמשות בטכנולוגיית Bluetooth מהדור הרביעי, שוקלות 160 גרם ומאפשרות זמן שיחה של 8 שעות ועשרה ימי המתנה, לפי הצהרת היצרן.

האוזניות מגיעות בשלושה צבעים – אדום, כחול ושחור. לקחנו אותן לבדיקה וחיברנו אותן ל-
iPhone 5S שלנו לשם כך.

איכות ההאזנה

(50% מהציון הסופי)
8.5 מתוך 10

משימוש אינטנסיבי באוזניות להאזנה למוזיקה תוך כדי חיבור לטלפון, למחשב וכן לטאבלט, עולה שהצליל המתקבל בהאזנה למוזיקה הוא עוצמתי מאוד, ובעל רמת בס טובה אך לא חזקה במידה יוצאת דופן. בשילוב עם האטימה הטובה מרעשי הסביבה (מדובר באוזניות בעלות כריות המונחות על האוזן) מתקבלת חוויית שמיעת מוזיקה מצוינת. הצליל מדויק, ללא הפרעות ונקי מאוד לטעמנו, ומסוגל להתמודד עם מגוון סגנונות מוזיקה שונים. מבחינת מרחק הקליטה אין תלונות, וגם כאשר התרחקנו למעלה מ- 15 מטרים השמיעה אינה נפגעת ולא חווינו קטיעות בצליל.

לנושא ביצוע שיחות – איכות השמיעה בצד שלנו הייתה טובה מאוד אמנם, אך המיקרופון היה חלש מדי והצד השני לשיחה התלונן על איכות הקול שלנו.

נוחות השימוש

(30% מהציון הסופי)
9.5 מתוך 10

כפי שציינו, Jabra Move Wireless הן אוזניות המונחות על גבי האוזניים (On-Ear). באוזניות מסוג זה, הנוחות תלויה באיכות הכריות, ביכולת הכוונון על האוזניים ובמשקל האוזניות. לאחר שימוש לזמן ארוך, מצאנו שמידת הלחץ שהאוזניות מפעילות כשהן מורכבות על הראש מאוזנת: מצד אחד היא חזקה מספיק כדי לייצב את האוזניות על הראש, ומצד שני היא לא חזקה יותר מהדרוש ולכן אינה יוצרת הכבדה משמעותית על האוזניים. המשקל הוא כ- 160 גרם, וזה סביר בהחלט לאוזניות שכוללות בתוכן גם את הסוללה.

הכריות שמורכבות על גבי האוזניים נוחות, ואוטמות במידה רבה את רעשי החוץ (אם כי לא מדובר בביטול רעשים אקטיבי). אין אלה אוזניות ספורט, אך ניתן ללכת עם האוזניות בלי שהן מיטלטלות או נופלות. ריצה עם האוזניות אינה מומלצת וכמעט בלתי אפשרית, אך גם לא ציפינו לכך.

Jabra Move Wireless
מידת הלחץ שהאוזניות מפעילות כשהן מורכבות על הראש מאוזנת: מצד אחד היא חזקה מספיק כדי לייצב את האוזניות על הראש, ומצד שני היא לא חזקה יותר מהדרוש ולכן אינה יוצרת הכבדה על האוזניים

מבחינת לחצנים ומחוונים מצאנו את ה- Move מספקת בהחלט. על האוזנייה הימנית יש נורה המציינת את מצב הסוללה וכן את מצב החיבור של המכשיר, כפתור הדלקה וכיבוי שמשמש גם לצימוד האוזניות למכשיר, ושקע טעינה גלוי (ללא מכסה) מסוג Micro-USB. באוזניה השמאלית ישנו כפתור רב-תכליתי הפועל בדומה לאוזניות שכבר הכרנו – מקש החלשת העוצמה פועל גם כמקש חזרה לתחילת הרצועה בלחיצה ארוכה, ומקש הגברת העוצמה מקפיץ באופן דומה לרצועה הבאה. המקש האמצעי משמש לעצירה או הפעלת המוזיקה וכן לקבלת וניתוק שיחה. המקשים ממוקמים בצורה נוחה וקלים לתפעול.

עיצוב האוזניות תכליתי וקלאסי, ללא משחקי צבעים, ואיכות החומרים משדרת פשטות אך איכות. המשקל סביר, ומבחינת הגודל מצאנו את האוזניות קטנות מאחרות שבחנו בשל הריפוד שאינו עבה במיוחד. האוזניות אינן ניתנות לקיפול וחבל.

בנוסף ליכולת האלחוטית, ניתן להשתמש באוזניות גם בעזרת כבל 3.5 מ"מ המגיע כחלק מהערכה.

Jabra Move Wireless
תפעול האוזניות מתבצע באמצעות מקשים הממוקמים מצדי האוזניות. המקשים ממוקמים בצורה נוחה וקלים לתפעול

משך פעולת הסוללה

(20% מהציון הסופי)
9.5 מתוך 10

היצרן מצהיר על שימוש של שמונה שעות רצופות בהאזנה ועל זמן המתנה של 12 יום. בשימוש שלנו השתמשנו באוזניות לפחות עשר שעות (בצורה לא רציפה) עד לריקון הסוללה. זמן ההטענה מהיר מאוד – פחות מארבעים דקות. הטעינה מתבצעת בעזרת כבל Micro-USB סטנדרטי המצורף לערכה (אין מטען קיר אלא יש לחבר למחשב, או למטען משלכם).  

מעוניין שנשלח לך סקירות וחדשות למייל?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image