חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים
אוזניות Xiaomi Mi Sport שיאומי
יצרן: Xiaomi
חיבור למכשיר: Bluetooth
עיצוב האוזניות: תלויות על האוזניים...
סוג האוזניות: אוזניות אלחוטיות
תכונות נוספות: לחצני שליטה
ייעוד: מוסיקה, סלולארי, ספורט...
תאריך כניסה לאתר: 4/2017
ציון WiseBuy
8
דירוג הגולשים
(2 מתוך 5)
חוות דעת גולשים
Avi 30.03.19
רוצה להישאר בעניינים?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image

סקירת wisebuy - אוזניות Xiaomi Mi Sport שיאומי

לירן עבדי | 26.12.2018
הטוב
  • קלות מאוד – 18 גרם
  • תמורה מדהימה ביחס למחיר
  • עיצוב פשוט ופונקציונלי
  • מצוידות בתקן IPX4 לנתזי מים וזיעה
הרע
  • איכות סאונד בסיסית למדי
  • הוראות קוליות בסינית בלבד
  • לא מגיע עם כיסוי/נרתיק
בשורה התחתונה
אוזניות ה- Xiaomi Mi Sport Bluetooth מפתיעות ביעילותן, ביחס לתג המחיר שהוצמד אליהן: בפחות מ-150 שקלים תמצאו במארז אוזניות ספורט עמידות בפנים מים, נוחות מאוד לשימוש, מצוידות בסוללה טובה למדי ולמרות שאיכות הסאונד לא מהמדהימות שפגשנו, במבחן התכלית היא מצטיינת. כאמור, אין ספק שהמחיר משחק כאן תפקיד גדול, בטח כשאוזניות מתחרות עם ייעוד דומה גובות כפול מהסכום ואף יותר.
Mi Sport
ההצעות הזולות ביותר למוצר זה
מחיר סופי: 77 ₪
מחיר סופי: 128 ₪
מחיר סופי: 105 ₪
להשוואת המחירים המלאה מ-7 חנויות>>
הקדמה
ה-Xiaomi Mi Sport Bluetooth הן אוזניות אלחוטיות משולבות מיקרופון, העמידות בפני נתזי מים וזיעה בתקן IPX4, מבטיחות להציע עד 7 שעות האזנה וכן מצוידות בהפחתת רעש אוטומטית עבור שיחות. ייעוד האוזניות בעיקר לפעילויות ספורט והן מגיעות בצבעי שחור ולבן.

איכות האזנה

(50% מהציון הסופי)
7.5 מתוך 10

שיאומי מעולם לא התיימרה להיות בית יצור של סאונד משובח וביצועי ה-Xiaomi Mi Sport Bluetooth ממשיכים בקו הבינוני, בכל הנוגע לאיכות ההאזנה: עוצמת הסאונד המקסימלית גבוהה מספיק אבל יש "בריחות רעשים" וגם הבאס היה חסר לנו מאוד. אוטם סיליקון גדול יותר מנע מזליגת סאונד אבל עד כאן השיפורים האפשריים שעמדו בפנינו. שלא תטעו: למתאמן הממוצע שמסתפק בריצה בליווי מוזיקה מקפיצה, האוזניות יספיקו בהחלט. אבל להאזנה למוזיקה במשרד או במהלך נסיעה ארוכה, קל להבחין באיכותם הבינונית לעומת אוזניות מקצועיות יותר, בהן הצלילים הגבוהים והנמוכים מופרדים ומורגשים היטב.


Xiaomi Mi Sport Bluetooth: פשוטות, זולות, מעולות

נוחות השימוש

(25% מהציון הסופי)
9 מתוך 10

עיצוב ה- Mi Sport פשוט וקומפקטי – הוא רחוק מלהיראות נאה או לשדר יוקרתיות אבל עיצובו הפונקציונלי מספיק טוב עבור תכליתו; אימוני ספורט. אורכו הקצר של הכבל מנע מאתנו קשרים סבוכים, גם כשאוחסן בנרתיק מאולתר שמצאנו, פשוט כי היצרנית לא הועילה לספק קייס משלה.


Xiaomi Mi Sport Bluetooth: פשוטות, זולות, מעולות


משקל האוזניות פשוט מגוחך: פחות מ-18 גרם נתלו על צווארנו ומאוד קל לשכוח שהן נחות על העורף בזמן עבודה מול מחשב. תקן Bluetooth בגרסה 4.1 עבד כנדרש ובמהירות, והצליח גם להתחבר לשני התקנים במקביל. בקר המענה והניתוק לשיחות גם עבד היטב, עם עיכוב קטן מרגע מלחיצת הכפתור ועד הכיבוי בפועל של השיחה. איכות השיחות הייתה בסדר אך לא יותר: האוזניות מצוידות בהפחתת רעש אוטומטית ולא הייתה לנו בעיה לקבל ולהוציא שיחות במהירות אבל איכות המיקרופון רחוקה מלהיות טובה ומספיקה לשיחות שגרתיות בלבד עם רעשי רקע קלים אך נסבלים.

האוזניות מאובזרות בתקן IPX4 – הדבר אומר שהן יעמדו בפני השפרצת במשך מים 5 דקות, לפחות על הנייר, אך בפועל זה אומר עמידות בפני זיעה ונתזי מים, ולא ניתן לצלול בבריכה או להתקלח איתן. במבחן התוצאה לא התאכזבנו, כשריצות ארוכות סחטו מאתנו זיעה רבה שלא הזיקה לאוזניות, שהמשיכו מצדן לעבוד כרגיל. באחת הריצות גם גשם קל הפתיע אותנו, אבל האוזניות המשיכו להציג חוסן מצוין ועבדו בהתאם להבטחה.

Xiaomi Mi Sport Bluetooth: פשוטות, זולות, מעולות


בזמן הריצות מתאמי הסיליקון נתחבו ונחו בהצטיינות בתעלת האוזן ויציבות נרשמה למשך כל הפעילויות, עם נפילה אחת או שתיים במהלך פעילות אינטנסיבית במיוחד. האטימות של האוזניות ממוצעת בלבד והצלחנו לשמוע את קולות האנשים שמסביבנו במהלך הריצה, אם כי נזקוף זאת לזכות האוזניות. מובן שלשימוש משרדי והאזנת מוזיקה בלבד פחות היינו ממליצים, אך לא לשם כך במיוחד נוצרו האוזניות כך שלא החמרנו בעניין זה.

במארז כלול כבל MicroUSB, ראשי סיליקון בכמה גדלים וחוברת הוראות, איך לא, בסינית. לצערנו גילינו שההתראות הקוליות כולן נאמרות בסינית בלבד, כך שלמרות למשתמש ברור בדיוק מה קורה בכל רגע בזכות הסמארטפון, עדיין מדובר בשפה אחת ויחידה שזמינה למשתמשים ומן הסתם כזו שאינה מובנת כלל לקהל הישראלי.

משך פעולת הסוללה

(25% מהציון הסופי)
8 מתוך 10

סוללת 110mAh מבטיחה להציע האזנה רצופה למוזיקה במשך 7 שעות, כשבפועל הצלחנו להשיג לא יותר מ-5 שעות ולעיתים גם 6 שעות, תלוי כמובן בעוצמת הסאונד. כך למשל ריצה במשך שעה גבתה בדיוק 20% סוללה תחת עוצמת סאונד כמעט מקסימלית, אבל בפעילות אירובית למשך חצי שעה איבדו פחות 8%. לטעמנו מדובר בתוצאה מספקת, כלומר לא משהו שטרם ראינו אבל גם לא אוזניות שתצטרכו להטעין מדי פעילות.Xiaomi Mi Sport Bluetooth: פשוטות, זולות, מעולות

מעוניין שנשלח לך סקירות וחדשות למייל?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image