חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים
Portofino (פורטופינו)
מוקד ראשי:
1-800-333-990
אתר אינטרנט:
כתובת אי-מייל:
יבואן רשמי:
ERN השקעות

חובבי היין בישראל ובעולם מבינים, שאת היין יש לאחסן במקררי יין. הייננים, שאחראים על תהליך ייצור היין, מסבירים שאחרי שהושקעו מאמצים רבים בגידול הגפנים, בפיתוח היין ובשימורו בחביות, חשוב לאחסן אותו במקררי יין על מנת לשמר את איכותו. כשמדובר ביינות שנרכשים לשימור, אחסונם במקרר יין הוא בגדר חובה.

"טיב היין צומח בכרם, מתפתח ביקב ומשתבח במקררי פורטופינו"
מקררי היין של פורטפינו, שהגיעו לישראל בינואר 2009, מספקים פתרונות אחסון אידיאליים בעבור אוהבי היין. קו מקררי היין של פורטופינו כולל מקררים בעלי קיבולות ומבנים שונים (
side by side ועוד) ובצבעים שונים (נירוסטה, שחור, עץ ועוד). חלק מהמקררים מציעים מספר אזורי קירור בטמפרטורות שונות המתאימים לאחסון משולב של יין אדום, יין לבן ויין המיועד ליישון.

אם בעבר היו מקררי היין נחלתם של בעלי הממון בלבד, כיום ניתן לרכוש את מקררי היין של פורטופינו במחירים השווים לכל כיס. המקררים משווקים במכירה ישירה לצרכן הסופי כדי למנוע פערי תיווך. כמו כן נמכרים המקררים ליקבים ומסעדות, צימרים ובתי מלון, לוועדים ולארגוני עובדים.

חברת
ERN, המייבאת את מקררי פורטפינו בשיתוף עם Life & Style מטבחים ומוצרי חשמל, מספקות פתרונות נוספים לאחסון יין והשבחתו, בהתאמה אישית על פי צורכי הלקוח, אם במרתפים או במקומות ייחודיים כגון מתחת למדרגות, מזווים, מגירות אחסון ליין, ארונות יין ומדפי אחסון מיוחדים.

מקררי פורטופינו משווקים עם אחריות מלאה של שנתיים.

את מקררי פורטופינו ניתן לרכוש במחסן המרכזי אלקטריק דיפו, באולם התצוגה 
Life & Style ובאתרי המכירה המורשים: www.edepot.co.il, www.wallashops.co.il, www.nanashops.co.il, www.koogleshops.co.il

כל מוצרי Portofino (פורטופינו) באתר
יצרן:Tom Ford,
יצרן בעברית:טום פורד,
נפח:100 מ"ל,
סוג:E.D.P,
990 - 799 ₪
מתוך 5 חנויות
1,199 - 799 ₪
מתוך 6 חנויות
869 - 860 ₪
מתוך 2 חנויות
749 - 630 ₪
מתוך 2 חנויות