חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים

הוכרז: שעון חכם Gear S3 עם דור 4

ה-Gear S3 של סמסונג מציע שיפור משמעותי לעומת הדגם הקודם, ואפילו עיצוב אלגנטי, וכעת הוא זמין בגרסת LTE עם קישוריות סלולרית. אנחנו עדיין תוהים מה עושים איתו

תום רוזנשטרום |  26/03/2017
השעון החכם של סמסונג ה-Gear S3 מסדרת הקלאסיק שעד לעכשיו היה בעל קישוריות WIFI וBT בלבד, כעת יגיע בגרסת LTE עצמאית בעזרת כניסת סים. היכולת של המכשיר לפעול באופן עצמאי משפרת את השימושיות בשעון ומבטלות את הצורך בנשיאת הסמארטפון. גרסה זו יכולה להוציא ולקבל שיחות, לשלוח ולקבל הודעות וכמובן להיות מחוברת תמידית לרשת האינטרנט, הן באמצעות דור - 4 LTE והן באמצעות WIFI. דבר זה פותר את הבעיה של נשיאת שני מוצרים, ובכך השעון החכם יכול לתפקד גם כטלפון, אם כי לזמן קצר והוא אינו תחליף ראוי לטלפון האמיתי.

הוכרז: שעון חכם Gear S3 עם דור 4

גרסה זו של השעון החכם זהה לגרסאות האחרות של ה-S3 שהוכרז בתערוכת IFA בברלין לפני כמה חודשים, והוא בעל חוגה סיבובית לשיפור השליטה והבקרה בשעון בנוסף למסך המגע בגודל 1.3 אינץ'. מלבד התמיכה בקישוריות סלולרית שנוספה בגרסה זו, שאר המאפיינים זהים לשאר משפחת השעונים: זיכרון RAM בנפח 4GB, עמידות במים ואבק, מערכת הפעלה מסוג Tizen ולא אנדרואיד Wear, סוללה בקיבולת של 380 מיליאמפר שעה ומסך בציפוי גורילה גלאס.

נכון לעכשיו לא ידוע מועד הגעתו של השעון החדש לארץ, אך אנו צופים כי כפי שהיה בעבר, השעון החדש לא יגיע, כפי שהקודם לא הגיע.

מעוניין שנשלח לך סקירות וחדשות למייל?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image

המוצרים המבוקשים בקטגוריית שעונים חכמים

סוג המוצר:שעון חכם,
יצרן:Samsung,
מערכת הפעלה:T...,
החל מ- 1,123 ₪
מתוך 24 חנויות
סוג המוצר:שעון חכם,
יצרן:Samsung,
מערכת הפעלה:T...,
החל מ- 973 ₪
מתוך 24 חנויות
סוג המוצר:שעון חכם,
יצרן:Apple,
תאריך כניסה לאתר:...,
החל מ- 1,822 ₪
מתוך 14 חנויות
סוג המוצר:שעון חכם,
יצרן:Samsung,
מערכת הפעלה:T...,
החל מ- 1,080 ₪
מתוך 22 חנויות
תום רוזנשטרום

תום רוזנשטרום - כתב חדשות וסוקר מקצועי

מומחה תחום סלולר, מחשבי PC וציוד היקפי
תום רוזנשטרום נמנה על צוות הכתבים והסוקרים של WiseBuy כשנה. בן 26, מתגורר בקרית אונו וסטודנט למדעי המדינה ויחסים בינלאומיים באוניברסיטה הפתוחה. משרתו העיקרית היא בתעשייה בטחונית, ובעבר עבד וניהל ברשת הסלולר הוט מובייל.
מרחם על אנשי אפל, ומסתובב דרך קבע עם שני מכשירי אנדרואיד מהשורה הראשונה.
לפניות: support@wisebuy.co.il