יבואנית הסלולר ומוצרי החשמל, קבוצת ח.י אלקטרוניקה, היבואנית הרשמית של הטלוויזיות של LG והסמארטפונים של נוקיה בישראל, מתחילה בייבוא רשמי של שלושה מותגים חדשים: האוזניות של חברת QCY הסינית, הרמקולים של מותג Camino ואביזרי הגיימינג של חברת REDDRAGON, כך מודיעה היבואנית בהודעה שהפיצה לעיתונות אמש (א', 3.3).


קבוצת ח.י משיקה בישראל את מוצרי QCY ו-REDRAGON


בהודעתה לעיתונות, ציינה קבוצת ח.י כי כבר ברגעים אלו ניתן לרכוש את מוצריה הן ברשת בסט מובייל שבבעלותה, והן בשאר רשתות וחנויות הטכנולוגיה הנבחרות בישראל. המותג הראשון והבולט בשלושת המותגים החדשים הוא REDRAGON מבית חברת Eastern Times Technology, המתמחה בייצור אביזרי גיימינג מסוגים שונים ואף ייצרה לאורך השנים את אביזרי הגיימינג של HP ולנובו. 


קבוצת ח.י משיקה בישראל את מוצרי QCY ו-REDRAGON


כחלק ממהלך ההשקה הראשוני, מודיעה ח.י כי היא תשיק מגוון עכברי גיימינג ארגונומיים, אלחוטיים וחוטיים, עם יכולות מגוונות ובמחירים שנעים בין 149 ל-399 שקלים. בכל הנוגע למקלדות הגימינג של REDRAGON, משיקה ח.י  בישראל שתי מקלדות גיימינג במחיר של 249 ו-399 שקלים. האחרונה יא מקלדת מכנית, עם 104 מקשים ותאורת RGB. המותג אף מציע גם אוזניות גיימינג במחירים מומלצים שמגיעים עד ל-479 שקלים. 


קבוצת ח.י משיקה בישראל את מוצרי QCY ו-REDRAGON


ממשיך את הרשימה זהו מותג האוזניות QCY. מדובר במותגאוזניות סיני המתמחה, בין היתר, באוזניות True Wireless וזמין בטווחי מחירים שמגיעים עד ל-349 שקלים. לחברה ישנן גם דיבוריות בלוטות' סטנדרטיות ורמקולי בלוטות' ניידים. מותג Camino הינו מותג רמקולים ייחודי המגיע מקבוצת Handsome. כל הרמקולים של Camino מגיעים כדמויות או אלמנטים של דמויות מסרט מארוול. לדוגמה: רמקול בלוטות' בצורת קסדת איירון-מן, רמקול בצורת מסכת ספיידרמן ועוד. הרמקולים נמכרים במחירים שמתחילים ב-399 שקלים ומגיעים עד ל-1,990 שקלים.