חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים

המילטון משיקה בישראל את חיישני הבית החכם של שיאומי

ערכת החיישנים המלאה בסדרת הבית החכם מבית שיאומי מבצעת עלייה רשמית לישראל באמצעות השקה של קבוצת המילטון. המחיר המומלץ: 399 שקלים לסט הכולל רכזת ומספר חיישנים אלחוטיים

אלי כהן |  10/03/2019

במהלך השנה האחרונה החלה שיאומי להרחיב את היקף פעילותה בשוק הישראלי באופן משמעותי עם פתיחתה של חנות המותג על ידי היבואנית הרשמית, קבוצת המילטון, וכן באמצעות הרחבת היצע המוצרים שמציעה היצרנית בשוק המקומי מסמארטפונים ואביזרי סלולר למגוון נרחב של מוצרים נוספים. כעת, עושה"עלייה" לשוק הישראלי מוצר של היצרנית בייבוא רשמי, וזהו סט חיישני הבית החכם של החברה.


המילטון משיקה בישראל את חיישני הבית החכם של שיאומי


המילטון מביאה לשוק הישראלי את ה-Mi Smart Sensor Set (או: Mi Smart Home Kit) בהשקה שקטה באמצעות העלאת המוצר לרכישה דרך אתר האינטרנט הרשמי שלה וכן השקתו דרך מגוון רשתות קמעונאיות אחרות. ערכת הבית החכם של שיאומי כוללת רכזת (Hub) אליה יתחברו כל החיישנים שבערכה וזו דורשת חיבור לחשמל וכן חיבור לרשת אלחוטית. הרכזת כוללת תאורה הניתנת לשליטה באמצעות אפליקציה.


מלבד הרכזת, נמצא בסט מוצרי הבית החכם של שיאומי גם זוג חיישנים מגנטיים לדלת או לחלון, המסוגלים לזהות את הפתיחה ולהתריע מפני פריצה. כמו כן, ישולבו בערכה זוג חיישני תנועה, המאפשרים לבצע פעולות שונות בעת שהם מזהים תנועה. כך, ניתן יהיה להפעיל תאורה או מוצרים אחרים מבית שיאומי כאשר מזהה החיישן את תנועת המשתמש.


המילטון משיקה בישראל את חיישני הבית החכם של שיאומי


המוצר האחרון שמגיע בסט החיישנים הוא מפסק אלחוטי שיאפשר שליטה והגדרה על מוצרי בית חכם אחרים - תאורה, מטהר האוויר של שיאומי ועוד. את ערכת ה-Mi Smart Home Kit משיקה שיאומי במחיר מומלץ לצרכן של 399 שקלים והיא זמינה לרכישה דרך אתר האינטרנט של היבואנית. דרך הרשתות הקמעונאיות השונות ניתן יהיה למצוא את הסט במחירים אף נמוכים יותר, גם הם בייבוא רשמי.


מקור

מעוניין שנשלח לך סקירות וחדשות למייל?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image

המוצרים המבוקשים בקטגוריית בית חכם

החל מ- 210 ₪
מתוך 8 חנויות
החל מ- 229 ₪
מתוך 4 חנויות
החל מ- 890 ₪
ב-GadgetDeals
אלי כהן - כתב חדשות

אלי כהן - כתב חדשות

כתב וסוקר טכנולוגיה
בן 23 מהעיר באר שבע, יוצא יחידה טכנולוגית בחיל האוויר, בעבר שימש בתפקיד כתב ועורך באתרי טכנולוגיה ישראליים, כיום כתב וסוקר טכנולוגיה המתמחה בתחום המובייל והסלולר ויזם המעורב בהקמת חברת סטארט-אפ חדשה בשוק הסלולר הישראלי.
לפניות: support@wisebuy.co.il