נינטנדו היא אחת השחקניות הוותיקות והמוכרות ביותר בשוק קונסולות המשחק הבינלאומי, עם מכירות של מאות מיליוני קונסולות מאז ההשקה הראשונה שבוצעה איי שם בשנות השמונים. כיום מציעה החברה למכירה את קונסולת הדגל, Nintendo Switch, אם כי היא זמינה בישראל בייבוא מקביל בלבד. כעת, מודיעה נינטנדו כי חברת תור גיימינג תהווה ליבואנית הרשמית של מוצרי נינטנדו בשוק הישראלי. 


מוצרי נינטנדו יגיעו לישראל בייבוא רשמי של תור גיימינג


מדבריו של ערן תור, הבעלים ויו"ר תור גיימינג:

"זה כבוד אדיר ואושר גדול להיבחר על ידי נינטנדו אירופה להיות המפיץ הרשמי של נינטנדו בישראל. בשבועות הקרובים אנו מתכננים להשיק רשמית את קונסולת נינטנדו סוויץ' לקהל הישראלי. אנו מחויבים ללהפוך את נינטנדו למותג מוביל ואהוב בישראל על ידי מבוגרים וילדים כאחד"


על פי הודעה ששלחה החברה לעיתונות, מוצרי נינטנדו יושקו בישראל באופן רשמי במהלך השנה הקרובה על ידי תור-גיימינג, שתציע לרכישה את ה-Nintendo Switch במחירים שאינם ידועים בשלב זה. נכון לרגעים אלו לא ברור מתי בדיוק תושק ה-Switch של נינטנדו.


מוצרי נינטנדו יגיעו לישראל בייבוא רשמי של תור גיימינג


בפנייתנו לחברה בעניין תמחור המוצרים, מסרה זו כי "תור גיימינג תשיק את מוצרי נינטנדו ישראל בייבוא רשמי עם מחירים תחרותיים ביחס לעולם ואירופה". כיום, על פי נתוני אתר זאפ, ניתן למצוא את קונסולת ה-Nintendo Switch במחיר התחלתי של 1,323 שקלים בייבוא מקביל.