חברת האודיו האמריקאית ביטס (Beats), אחת מהשחקניות הפופולריות והמוכרות ביותר בשוק האוזניות האלחוטיות שנמצאת בבעלותה של ענקית הטכנולוגיה אפל, טרם הצטרפה לסערת האוזניות נטולות החוטים עם מוצר משלה, אך נראה כי בקרוב הדבר עשוי להשתנות. על פי דיווח חדש של מגזין CNET, היצרנית עובדת בימים אלו לקראת השקתן של אוזניות ה-True Wireless הראשונות בפיתוחו.
לטענת מקורות המגזין, ביטס מתכננת להשיק את אוזניות ה-True Wireless שלה כחלק מסדרת האוזניות האלחוטיות PowerBeats וכשדרוג לדגם הנוכחי. בהתאם לכך, עשויות אוזניות נטולות החוטים של החברה לקבל את השם PowerBeats 4. על פי הערכות, האוזניות ישאבו חלק מן הפיצ'רים שראינו באוזניות ה-AirPods 2 החדשות, בהם תמיכה בהפעלת העוזרת הוירטואלית ללא ידיים באמצעות אמירת צמד המילים Hey Siri.


כמו כן, אוזניות ה-True Wireless של ביטס יגיעו עם אותו שבב H1 ואף צפויים להציע חיי סוללה טובים משל אוזניות ה-AirPods 2 מבית חברת האם של המותג, אפל. הדור הקודם בסדרת PowerBeats הושק עם מחיר מומלץ של 199 דולר, אך בהחלט ייתכן כי בחברה יבצעו העלאת מחירים עם המעבר לאוזניות נטולות חוטים, וזה עשוי להגיע עד לכדי 250 דולר, על פי הערכת מקור הדיווח.
את חברת ביטס רכשה ענקית הטכנולוגיה האמריקאית, אפל, במהלך 2014, במסגרת עסקה שנחשבת עד לימים אלו לגבוהה ביותר שלה: כ-3 מיליארד דולר ששילמה היצרנית האמריקאית על מותג האוזניות המוכר. מאז, המשיכה היצרנית בתחזוקת המותג, אך חרף ההצלחה המסחררת של אוזניות ה-AirPods בפיתוחה, לא הציגה אפל עד היום אוזניות נטולות חוטים כחלק מסדרת מוצרי ביטס - קרוב ל-3 שנים מאז הכרזת האיירפודס המקוריות.


מקור