אחד המותגים שצבר לאחרונה פופולאריות לא מבוטלת בשוק מוצרי החשמל בישראל הוא Jimmy, שהפך להיות מזוהה עם יצרנית הסמארטפונים ומכשירי הבית החכם האיכותית והזולה שיאומי, למרות שאין קשר ישיר בין החברות (מלבד העובדה שמוצרי Jimmy נמכרים בחו"ל באתר שנמצא בבעלות שיאומי). בינתייםם הספקנו להתרשם מהשואב האלחוטי Jimmy VJ51 המשווק על ידי רונלייט בישראל ועתה לקראת פסח, משיקה היבואנית הרשמית של המותג בארץ, מכשירים נוספים בתחום ניקיון הבית.

לקראת פסח: מכשירי הניקוי של Jimmy מושקים בישראל

המכשיר הראשון הוא Jimmy JV71 – שואב אלחוטי מתקדם יותר, בעל מנוע במהירות 100,000 סיבובים לדקה ועוצמת יניקה של 130AW. הוא כולל פילטר HEPA לשאיבת שערות של חיות מחמד ופילטר נגד קרדית אבק. הסוללה הנשלפת שלו מחזיקה עד 45 דקות, המיכל המובנה הוא בנפח חצי ליטר ומשקל המכשיר 1.15 קילוגרם.

השואב מגיע במחיר של 1,099 שקלים, עם ערכת אביזרים הכוללת מברשת להסרת אבק, כלי לניקוי פינות ומסילות, מברשת חשמלית, מברשת לניקוי מזרונים ועוד.

לקראת פסח: מכשירי הניקוי של Jimmy מושקים בישראל

מכשיר נוסף שמציעה החברה הוא מנקה החלונות Jimmy VW302. המכשיר נראה כמו שואב אבק נייד עם מגב במקום מברשת, והוא מתיז מים על החלון, ואז גורף ושואב אותם בו-זמנית כדי להשאיר את החלון גם נקי וגם יבש. מיכל המים שלו מגיע בנפח של 100 מיליליטר ומחירו 249 שקלים.

לקראת פסח: מכשירי הניקוי של Jimmy מושקים בישראל

המכשיר האחרון הוא מכונת השטיפה Jimmy JW31. ניתן לחבר אותה לברז או דלי, כך שהיא ניתנת לשימוש בבית, בגינה או בשטח. היא תתיז את המים בלחץ גבוה, כדי להסיר לכלוכים קשים מרצפות, מכוניות ועוד. ניתן לשלוט על העוצמה, כך שאפשר גם להשתמש בה למקלחת לחיית המחמד, לדוגמה. מחירה 749 שקלים.