יבואנית מוצרי האלקטרוניקה והטכנולוגיה, חברת ביקונקט, מוכרת בשוק המקומי כיבואנית הרשמית של מותגי האוזניות והאודיו B&O ו-Jabra, כמו גם ייבוא מוצרי פיליפס, בלקין ועוד. כעת, נכנסת החברה גם לשוק אביזרי הגיימינג, ומתחילה בייבוא הרשמי של מוצרי חברת SteelSeries הדנית. 


ביקונקט משיקה בישראל את מוצרי הגיימינג של SteelSeries


במסגרת ההשקה הראשונית של מוצרי סטיל-סירייס בישראל, תביא ביקונקט לשוק המקומי 36 מוצרים מקטגוריות שונות. החברה מציינת כי בשנה הראשונה לייבוא מוצרי המותג בשוק המקומי, יושקעו כמיליון שקלים בשיווק ופריסה הראשוניים, עם ציפיה למכירות בסך כ-10 מיליון שקלים. 


36 המוצרים שתשיק ביקונקט החל מהיום בישראל יחולקו ל-4 קטגוריות עיקריות: עכברים, אוזניות, מקלדות ומשטחים לעכבר. בזירת עכברי הגיימינג של SteelSeries שמגיעים לחנויות ברחבי הארץ נמצא עכברים בטווחי מחירים הנעים בין 199 שקלים עבור דגם הכניסה בסדרה, ה-Rival 110, לבין 650 שקלים עבור עכבר הגיימינג האלחוטי, Rival 650.


ביקונקט משיקה בישראל את מוצרי הגיימינג של SteelSeries


האחרון הינו עכבר אופטי אלחוטי עם זמן השהייה של 1ms, זמן עבודה של עד 24 שעות רצופות וטעינה מהירה שתאפשר 10 שעות שימוש תוך 15 דקות טעינה. כצפוי, הוא מגיע עם תאורת RGB ניתנת להתאמה, מקשים מכניים ואפשרות להתאמה בין 256 תצורות משקל שונות (בין 96 ל-128 גרם). משטחי העכבר המיועדים גם הם לגיימינג יוצעו לרכישה במחירים הנעים בין 69 ל-299 שקלים. 


בקטגוריית מקלדות הגיימינג נמצא 3 מקלדות בלבד שיגיעו לחנויות באופן ראשוני, ובטווח מחירים שנע בין 369 שקלים עבור ה-Apax 150, ו-789 שקלים עבור מקלדת ה-Apex M750 Prism. האחרונה מגיע עם מסגרת אלומיניום מסדרה 5000 ותאורת RGB אחורית למקשים המכניים (ניתנת להתאמה דרך המחשב). 


ביקונקט משיקה בישראל את מוצרי הגיימינג של SteelSeries


בזירת האוזניות, המגוון של מוצרי סטיל-סירייס שיגיע לישראל יהיה אף רחב עוד יותר, עם 7 דגמי אוזניות שונים. גם כאן טווח המחירים יהיה רחב למדי, ויחל ב-369 שקלים לאוזניות הבסיסיות בסדרה שמכונות Arctis 3. האוזניות היקרות ביותר יהיו אוזניות On Ear בשם Arctis Pro Wireless, שיגיעו במחיר מומלץ של 1,890 שקלים ויתחברו למחשב באמצעות דונגל USB (או לסמארטפון באמצעות בלוטות').


ביקונקט משיקה בישראל את מוצרי הגיימינג של SteelSeries


ה-Arctis Pro Wireless מגיעות במבנה העשוי מתרכובת של אלומיניום ופלדה, כולל מערך סוללות ניתן להחלפה ומגיע כשתי יחידות קצה נפרדות - האוזניות עצמן ומשדר ייעודי בעל מסך OLED קטן שיציג את סטטוס האוזניות ויאפשר לבצע שינוי הגדרות. האוזניות מציעות אודיו Hi-Res בתדר מירבי של 40KHz, מיקרופון עם טכנולוגיית סינון רעשים בשם ClearCast ותמיכה בטכנולוגיית DTS Headphone:X V2.0.