לפני חודש הכריזה חברת פיטביט, אחת מיצרניות המחשוב הלביש הגדולות והפופולריות ביותר בעולם, על מגוון נרחב של צמידים ושעונים חכמים חדשים, בהם ה-Fitbit Versa Lite, Inspire, Inspire HR ושעון הילדים החכם Ace 2. כעת, סדרת המוצרים החדשה עושהעליה לישראל באמצעות היבואנית הרשמית של מוצרי המותג בשוק המקומי, חברת באג מולטיסיסטם, במחירים המתחילים מ-349 שקלים.
ראשון מבין סדרת המוצרים החדשה זהו השעון החכם Fitbit Versa Lite - גרסה צנועה יותר לדגם ה-Versa הסטנדרטי שזמינה כעת בישראל במחיר של 749 שקלים. השעון חהכם משלב רצועת סיליקון ומסגרת מתכת בצבעים תואמים, עם מסך מגע צבעוני המשולב בחזית. השעון עמיד בפני מים (וגם בפני שחייה), אך אינו מציע זיהוי אוטומטי של פעילות השחייה.
הוא משלב את אותו מנוע רטט, מד חמצן בדם (SpO2), ג'יירוסקופ וחיישן תנועה שראינו בדגם היקר יותר, אך נאלץ לוותר על מד הגובה (אלטימטר) וגם לא מגיע עם זיכרון אחסון פנימי עבור האזנה מקומית למוסיקה. בזירת הסוללה יתמוך המכשיר בטעינה מ-0 ל-100 אחוזים תוך כשעתיים, עם 4 ימי עבודה רצופים תחת טעינה מלאה אחת.


ממשיכים את הרשימה אלו הם הצמידים החכמים Fitbit Inspire ו-Inspire HR, המוצעים לרכישה במחיר של 349 ו-499 שקלים, בהתאמה. השניים עמידים בפני מים עד לעומק של 50 מטרים (כולל שחייה), מסוגלים לנטר אחר שינת המשתמש וכוללים מסך OLED קטנטן בחזית דרכו ניתן יהיה לקבל התראות. חיי הסוללה יספיקו ל-5 ימי עבודה מלאים. בדגם ה-Inspire HR נמצא מד דופק עם אפשרות למעקב קבוע אחר הדופק, לעומת הדגם הסטנדרטי שאינו מציע זאת.
אחרון חביב זהו צמיד ה-Fitbit Ace 2. מדובר בצמיד כושר חכם המיועד לילדים, ומחירו לצרכן יעמוד גם כן על 349 שקלים. הוא כולל מבנה סיליקון עם עמידות במים עד לעומק של 50 מטר, חיי סוללה של עד 5 ימים ומסך OLED קטן ומוארך המשולב בחלקו הקדמי. בחברה מציינים כי הצמיד מיועד לילדים מעל לגיל 6.