קטגוריית האוזניות נטולות החוטים הופכת פופולרית יותר ויותר בשנתיים האחרונות, זאת בין היתר הודות לאוזניות ה-Apple AirPods שהושקו לפני מספר שנים והביאו למהפכה בשוק אוזניות ה-True Wireless. קבוצת המילטון, היבואנית הרשמית של שיאומי בישראל, הביאה לשוק המקומי לפני מספר שבועות את ה-Mi AirDots Pro, וכעת מצטרפות לחגיגה אוזניות נוספות מבית המותג הפופולרי, אלו הן ה-Xiaomi Mi AirDots Youth.


Xiaomi Mi AirDots Youth מגיעות לישראל בייבוא רשמי


ה-Mi AirDots Youth הוכרזו לראשונה בנובמבר 2018, ומגיעות כעת לישראל כאשר מסיבה לא ברורה היבואנית מכנה אותן בשם Mi True WIreless EarBuds. מחירן המומלץ לצרכן עומד על 229 שקלים, זאת בהשוואה למחיר השקה ראשוני של 199 יואן, המקבילים לכ-110 שקלים לפי שער ההמרה הנוכחי. 


האוזניות נטולות החוטים Mi AirDots Youth מגיעות אלינו במבנה ועיצוב שונים מהותית מאלו של דגם הפרו, עם מבנה קצר ושמנמן יותר. כל אחת מהן משלבת דרייבר 7.2 מ"מ ומגיעה במשקל של 4.2 גרם. האוזניות מסוגלות לספק אודיו בסטריאו ולמשך 4 שעות רצופות תחת טעינה מלאה, או שמע מונו באחת מן האוזניות עד עד ל-5 שעות תחת טעינה אחת. בהמילטון מדגישים כי ההתראות הקוליות - על סוללה חלשה, לדוגמה, יתקבלו בסינית בלבד. 


Xiaomi Mi AirDots Youth מגיעות לישראל בייבוא רשמי


על גבי חלקן החיצוני נמצא משטח מגע שיאפשר ביצוע פעולות שונות - הפעלת עוזרת וירטואלית, מענה וא ניתוק לשיחה, שליטה על המוסיקה המתנגנת ועוד. קופסת האחסון של האוזניות משמשת, בדומה לשאר המוצרים בשוק, כמטען, וזו תאפשר לצרכנים להינות מעד ל-12 שעות עבודה בסך הכל. הטעינה תתבצע דרך שקע MicroUSB (בניגוד ל-Type-C ב-AirDots Pro) ותמשך כשעה וחצי. באופן מוזר למדי, ה-AirDots Youth תומכות בבלוטות' 5, בעוד דגם הפרו מגיע עם בלוטות' בגרסה 4.2. 


מקור