בצל טרנד האוזניות נטולות החוטים מבית יצרניות האודיו והטכנולוגיה השונות, וזמן לא רב לאחר שעלו על מדפי החנויות בשוק המקומי האוזניות נטולות החוטים B&O E8 2.0, מגיעות לישראל אוזניות ה-Over Ear החדשות של מותג ג'ברה, אלו הן ה-Jabra Elite 85h.
ה-Elite 85h נוחתות על מדפי החנויות בישראל בייבוא רשמי של חברת ביקונקט, והן מגיעות במחיר מומלץ של 1,299 שקלים. האוזניות החדשות של ג'ברה בישראל מגיעות בתצורת Over Ear ובצבעים שחור, כחול וקרם. האוזניות מציעות מנגנון סינון רעשים אקטיבי (ANC - Active Noise Cancellation).
סינון הרעשים פועל הודות למערך שכולל 8 מיקרופונים - 4 על כל אחת מן האוזניות. 4 מתוך 8 המקרופונים משמשים עבור ה-ANC, ומסוגלים לבודד את רעשי הרקע ולשדר תדר נגדי שיסייע לבטל אותם, מה שיסייע בסביבות האזנה רועשות במיוחד. בחברה אף מציינים כי טכנולוגיה המכונה בשם SmartSound תתאים באופן אוטומטי את הסאונד לסביבת המשתמש.
על גבי האוזניות קיים חיישן קירבה שיזהה את ענידת והסרת האוזניות, מה שיאפשר הפעלה וכיבוי אוטומטיים של המוסיקה. כמו כן, ה-Elite 85h של ג'ברה משלבים סוללה שתאפשר עד ל-36 שעות האזנה תחת טעינה אחת כאשר סינון הרעשים האקטיבי פועל, או עד ל-41 שעות האזנה כשסינון הרעשים אינו פועל. טעינתן מתבצעת עם כבל מסוג USB Type-C ונמשכת כשעתיים וחצי, לדברי החברה.