שיתוף פעולה חדש בשוק המקומי: אחת מיצרניות המחשבים הפופולריות והגדולות ביותר בעולם, חברת Asus, החלה בשיתוף פעולה חדש עם רשת הקמעונאות הישראלית "מחסני חשמל", לטובת הרכבה והפצה של מחשבי הגיימינג הנייחים לבית המותג וכחלק מסדרת PBA (ר"ת: Powered By ASUS). כך מודיעה היצרנית בהודעה שהפיצה הנציגות המקומית לעיתונות מוקדם יותר היום (א', 26.05).


רשת מחסני חשמל תרכיב ותשווק את מחשבי הגיימינג של מותג Asus


 על פי הודעת אסוס לעיתונות, עשרות עובדי המעבדה המרכזית של רשת מחסני חשמל בראשון לציון, הוסמכה על ידי צוות של היצרנית הטיוואנית לטובת הרכבת מחשבי הגיימינג הנייחים של המותג בסדרת PBA. החל מהשבוע הנוכחי ניתן יהיה לרכוש מן הרשת את אחת מ-17 קונפיגורציות מחשבי הגיימינג הנייחים של אסוס במחירים המתחילים מ-2,999 שקלים ומגיעים עד ל-22,895 שקלים.


מדבריו של שנג לין, מנהל קו מוצרי לוחות אם, כרטיסי מסך וציוד היקפי ב-Asus ישראל:

"מחשבי PBA עומדים בסטנדרט בינלאומי של האיכות הגבוהה ביותר מבחינת המוצרים שנבחרו ומבחינת הרכבת המחשב כמערכת שלמה. כל לקוח שרוכש מחשב PBA מצטרף לקהילה מובחרת של גיימרים ואנשי מקצוע שבחרו לקבל את האיכות המרבית תמורת הכסף שהשקיעו"


רשת מחסני חשמל תרכיב ותשווק את מחשבי הגיימינג של מותג Asus


המחשבים זמינים כבר ברגעים אלו לרכישה דרך אתר האינטרנט של רשת מוצרי החשמל והאלקטרוניקה הישראלית, ובתהליך רכישתם ניתן יהיה לשדרג את מפרטם הטכני או חלקים ממנו. נוסף על כך, תאפשר הרשם לצרכנים גם להרכיב את המחשב מקצה לקצה ותוך 72 שעות, כך לדברי החברה, ימתין לו המחשב בסניף הרשת הסמוך אליו או שיישלח לביתו ללא תשלום נוסף.  


מלבד הרישיון להרכבה והפצת מחשבי הגיימינג הנייחים בסדרת Powered By Asus, מחסני חשמל גם יספקו את אחריות היצרן למחשבים השונים. אחריות היצרן ממנה יהנו הלקוחות ברכישת מחשבי המותג תהיה למשך 3 שנים. את המחשבים ניתן לרכוש הן מאתר האינטרנט של החברה והן בסניפיה שברחבי הארץ.