במהלך השנתיים האחרונות השיקה חברת אפל לשעוני סדרת Apple Watch וריאציות התומכות בקישוריות סלולרית מסוג LTE, אך אלו מעולם לא נחתו על מדפי החנויות בישראל נוכח היעדר תמיכת המפעילות בטכנולוגיית eSIM המאפשרת זאת. אלא שבחודשים האחרונים חל שינוי, ומוקדם יותר השנה הודיעו שתיים מן המפעילות הגדולות ביותר בשוק המקומי - קבוצת פרטנר וחברת פלאפון, על תמיכתן הקרבה בטכנולוגיית eSIM (ר"ת: Embedded SIM). כעת, נוחת בישראל הדור האחרון של שעוני אפל בגרסת הסלולר שלו, זהו ה-Apple Watch Series 4 GPS+Cellular. 


Apple Watch Series 4 בגרסת LTE מגיע לישראל


ייבואניות אפל בישראל - ביניהן פרטנר, פלאפון ואייסטור, הודיעו באופן רשמי על תחילת המכירה של שעוני Apple Watch Series 4 בגרסת LTE. נכון לרגעים אלו השעון עלה למכירה מוקדמת דרך אתרי האינטרנט שלהן, כאשר במהלך שבוע הבא הוא צפוי להגיע לחנויות ולהיות זמין לרכישה במקום. 


החברות השונות מציעות את השעון לרכישה במחיר התחלתי של 2,499 שקלים עבור גרסת 40 מ"מ  ו-2,699 שקלים לגרסת 44 מ"מ. בשתי האופציות מדובר ברכישה דרך חברת פלאפון, שגם מציעה לרוכשים אוזניות AirPods 2 עם טעינה אלחוטית במחיר של 699 שקלים. דרך iStore, עם זאת, זמינות אותן גרסאות השעון במחיר של 2,579 ו-2,779 שקלים, בהתאמה. 


Apple Watch Series 4 בגרסת LTE מגיע לישראל


שעון ה-Apple Watch Series 4 GPS+Cellular עם התמיכה ב-eSIM יאפשר לרוכשיו להמשיך ולהינות מהשעון גם ללא האייפון. כך, יוכלו המשתמשים לקבל שיחות, הודעות אסמס, הודעות ווטסאפ, להאזין למוסיקה, לבצע שימוש באינטרנט וכן להשתמש בכל אפליקציה אחרת הזמינה בשעון. 


מקור 1 | 2