ממשיכה להרחיב את היצע המוצרים בשוק המקומי: אחרי שהביאה את כירת האינדוקציה וסיר האורז החכמים, השיקה שעון חדש מסדרת Amazfit והעלתה על מדפיה גם את רצועת נורות ה-LED החכמה, משיקה קבוצת המילטון מוצר נוסף שמצטרף לחבורה: רכבת הצעצוע החשמלית Xiaomi Mi Toy Train Set.


שיאומי משיקה בישראל את רכבת הצעצוע החשמלית Mi Toy Train Set


ה-Mi Toy Train Set לבית מותג שיאומי עולה למכירה בישראל בייבוא רשמי של קבוצת המילטון, כשהוא מגיע עם תג מחיר של 349 שקלים. לשם השוואה, מחיר הגרסה הסינית של המוצר עומד על 299 יואן, הם מקבילים לכ-160 שקלים. רכבת הצעצוע תהיה זמינה לרכישה דרך אתר האינטרנט של היבואנית, וכן דרך חנויות המותג הרשמיות של שיאומי בישראל. בשלב זה ברור האם המוצר יגיע למשווקי היבואן המורשים ברחבי הארץ.


רכבת הצעצוע החשמלית של שיאומי מיועדת לילדים מעל לגיל 3 ומגיעה עם 63 חלקים שנמצאים באריזת אחסון בנפח 18 ליטר. את המסילה מייצרת החברה מעץ אשור ("עץ בוק"), בעוד החלקים השונים מגיעים במעטה צבע ידידותי לסביבה שאינו מהווה סכנה בריאותית במגע עבור הילדים, לדברי החברה. 


שיאומי משיקה בישראל את רכבת הצעצוע החשמלית Mi Toy Train Set


את הקרונות והקטר של הרכבת ניתן לחבר באמצעות מגנטים המאפשר חיבור מהיר, אמין ונוח. כמו כן, הרכבת מסוגלת לעצור בתחנות, ולהרים משאות שונים - גם את אלו באמצעות מגנט. רכבת הצעצוע, כך מציינת שיאומי, מסוגלת לסייע לילדים לשפר את הקורדינציה, יכולות החשיבה/הרכבה ועוד. 


מקור