פחות מחודש אחרי שנחשפו הפרטים הראשונים בעניינו במספר הדלפות נקודתיות, קיימה אמש (ג', 11.03) חברת הטכנולוגיה ויצרנית המובייל הסינית, שיאומי, אירוע הכרזה בסין בו היא הציגה את דור הצמידים החכמים הבא בפיתוחה. הכירו את צמיד הכושר Xiaomi Mi Band 4.


הוכרז: Mi Band 4 - עם מסך AMOLED צבעוני וחיי סוללה מרשימים


צמיד ה-Mi Band 4 מציע מקצה שיפורים משמעותי מאוד בהשוואה לקודמו. הוא מחליף את מסך השחור והלבן בצג AMOLED חדש וצבעוני, בגודל 0.95 אינץ', ברזולוציית 240X120 פיקסלים ועם בהירות מירבית של עד 400 ניט. המסך עוטה זכוכית מעוגלת בתצורת 2.5D שתהיה עמידה בפני שריטות, אם כי בחברה לא מציינים בבירור את סוג זכוכית ההגנה.


על גבי המסך הצבעוני של הצמיד ניתן יהיה לקבל התראות עבור שיחות והודעות, כמו גם התראות של אפליקציות צד ג', כדוגמת ווטסאפ, פייסבוק ואחרות. ברמת ממשק המשתמש, יאפשר השעון להעביר בין מספר מסכים שונים המציגים כל אחד מידע אחר: כמות הצעדים, מזג האוויר, מסך הפעילויות הגופניות ועוד.


ה-Mi Band 4 מצוייד במד תאוצה וג'יירוסקופ בעלי 6 צירים סה"כ, שיאפשרו דיוק רב יותר בכל הנוגע לפעילות הגופנית שמבצעים המשתמשים. הצמיד כולל מד דופק בחלקו התחתון, וכן אחת מגרסאותיו מגיעה עם שבב NFC ייעודי עבור שירותי תשלום דיגיטלי שונים. הוא עמיד בפני מים עד לעומק של 50 מטרים (במסגרת תקן 5ATM) ואף כולל לראשונה מיקרופון שיאפשר לעבוד עימו באמצעות פקודות קוליות דרך העוזרת הוירטואלית של שיאומי, Xiao AI.


הוכרז: Mi Band 4 - עם מסך AMOLED צבעוני וחיי סוללה מרשימים


חיי הסוללה של צמיד הכושר החדש לבית שיאומי יסופקו על ידי סוללה בנפח של 135mAh עבור הדגם הסטנדרטי, ו-125mAh עבור דגם ה-NFC. ביצרנית מדגישים כי הדגם הבסיסי ללא NFC יאפשר עד ל-20 ימי עבודה ממוצעים, בעוד הסוללה בדגם השני תניע את הצמיד למשך 15 ימי עבודה.


את ה-Mi Band 4 תציע החברה לרכישה במחיר התחלתי של 169 יואן (כ-90 שקלים) לגרסת הבסיס ו-229 יואן (כ-120 שקלים) לגרסת NFC.


מקור 1 | 2