חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים
מוצרים בקטגוריה
לגונה מטריקס עדשות
160 ₪ ב-ShekaVeteka
מרטל רביעיה
2,360 ₪ ב-ShekaVeteka
דרק לייט 53152
38 ₪ ב-ShekaVeteka
רול ישר
305 ₪ ב-ShekaVeteka
7303 לפס צבירה
230 ₪ ב-ShekaVeteka
אומגה גדול W95
1,980 ₪ ב-ShekaVeteka
אלפא
2,200 ₪ ב-ShekaVeteka
אשלייה 72 צמוד
1,349 ₪ ב-ShekaVeteka
בטי עגול 22573N
294 ₪ ב-ShekaVeteka
רינג מתכוונן BETA
945 ₪ ב-ShekaVeteka
וינטג' מלבן צמוד
347 ₪ ב-ShekaVeteka
וינטג' 1705 בודד
119 ₪ ב-ShekaVeteka
מרחף דק צמוד
788 ₪ ב-ShekaVeteka

רונלייט תשמש יבואנית רשמית למוצרי Yeelight בישראל

חברת Yeelight המפתחת ומשווקת מוצרי תאורה חכמה, ומוכרת משיתוף הפעולה שלה עם חברת שיאומי הסינית, מגיעה לישראל בייבוא רשמי של חברת רונלייט עם היצע ראשוני של 6 מוצרים שונים

אלי כהן |  18/06/2019

חברת רונלייט דיגיטל בע"מ היא אחת מיבואניות הסלולר הוותיקות בישראל ויבואניתה הרשמית של הסמארטפונים מבית LG. בשנה האחרונה החלה החברה בשינוי אסטרטגיה עבור פעילותה בישראל, זאת, ניתן להניח, נוכח הירידה המשמעותית בנתח השוק של מותג LG בשוק המקומי. כיום, היא משמשת כאחת מהיבואניות הרשמיות של וואווי, יבואנית הרשמית למוצרי Jimmy ועוד. כעת, היצע היצרניות להן משמשת החברה כנציגה הרשמית בישראל מתרחב עם צירופה של חברת Yeelight.
Yeelight הינה יצרנית מנורות ומוצרי תאורה חכמים, וזו נכנסה לחיינו כשהחלה את שיתוף הפעולה עם מותג שיאומי המוכר. אלא שמאז, המשיכה החברה לתחזק את המותג שלה כמותג עצמאי, וכעת שלל מוצריה מגיעים לישראל בייבוא רשמי של חברת רונלייט דיגיטל.


רונלייט משיקה בישראל, לפחות באופן ראשוני, 6 מוצרים שונים מבית המותג: נורות חכמות מסוג Yeelight LED Smart ו-LED Smart White, עם הברגת E27 סטנדרטית ומחיר של 119 ו-99 שקלים, בהתאמה; פס התאורה החכם של היצרנית, ה-Yeelight LED Strip, מגיע במחיר של 199 שקלים; מנורות תקרה חכמות במחיר של החל מ-379 שקלים ועוד.
היבואנית הרשמית של החברה מציינת כי במהלך חודש אוגוסט הקרוב, תושק אפליקציית Yeelight בגרסה התומכת בשפה העברית באופן מלא. כמו כן, בקרוב תשיק היבואנית בישראל את פיתרון הבית החכם של היצרנית, שהוצג לא מכבר ומכונה בשם Yeelight SLISAON. כיום, מוצרי החברה נמכרים בישראל בייבוא של חברת המילטון, היבואנית הרשמית של מוצרי שיאומי, שהשיקה חלק ניכר ממוצרי Yeelight - גם כאלו שאינם בהכרח תחת מותג שיאומי.

מעוניין שנשלח לך סקירות וחדשות למייל?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image

המוצרים המבוקשים בקטגוריית תאורה ואביזרים

מחיר : 208 ₪
ב-ShekaVeteka
מחיר : 2,510 ₪
ב-ShekaVeteka
מחיר : 86 ₪
ב-ShekaVeteka
GRDKIT - ערכת תאורה מושלמת לגינה - כל הערכה מוגנת מים תקן IP65 - התקנה קלה ללא...
מחיר : 374 ₪
ב-Pompa
אלי כהן - כתב חדשות

אלי כהן - כתב חדשות

כתב וסוקר טכנולוגיה
בן 23 מהעיר באר שבע, יוצא יחידה טכנולוגית בחיל האוויר, בעבר שימש בתפקיד כתב ועורך באתרי טכנולוגיה ישראליים, כיום כתב וסוקר טכנולוגיה המתמחה בתחום המובייל והסלולר ויזם המעורב בהקמת חברת סטארט-אפ חדשה בשוק הסלולר הישראלי.
לפניות: support@wisebuy.co.il