ענקית הציוד ההיקפי, חברת לוג'יטק, דואגת לתחזק לא רק סדרות עכברים, מקלדות, מצלמות ואוזניות עבור קהל משתמשי ה-PC וה-Mac הרחב, אלא גם מחזיקה בסדרת מוצרים הפונה לשוק הגיימינג ומכונה בשם לוג'יטק G. אחרי ששידרגה לאחרונה את עכברי הסדרה, מכריזה כעת החברה על שדרוג גם לאוזניות, עם חשיפתן של ה-Logitech G Pro ו-G Pro X. 
ה-Logitech G Pro ו-G Pro X הינן אוזניות גיימינג בתצורת On Ear, כשביצרנית מציינים כי פיתוחן התמקד ב-3 היבטים עיקריים: נוחות ועמידות, איכות אודיו ברמה גבוהה ומיקרופון שיספק סאונד נקי לאלו המאזינים. ובהתאם לכך, נמסר כי האוזניות מסוגלות להיות נוחות לענידה גם לזמן ארוך במיוחד של 8-12 שעות, מבלי להפריע למשתמש.


האוזניות מגיעות עם עיצוב המשלב אלומיניום ופלדה במסגרת, כמו גם ציפוי ספוג זיכרון ועור עבור הכריות שמונחות על האוזן. כמו כן, דגם ה-Pro הסטנדרטי יגיע עם מיקרופון גמיש המסוגל לזהות סאונד בטווחי תדרים של 100Hz עד ל-10KHz וכבל באורך 2 מטר עם חיבור 3.5 מ"מ. 
ה-G Pro X, הגרסה המשודרגת בסדרה, מגיעה עם מיקרופון שפותח בשיתוף פעולה עם חברת Blue Microphones ותמיכה בטכנולוגיית Blue VO!CE. טכנולוגיה זו, כך נמסר, משפרת את האודיו הנקלט במיקרופון האוזניה, ומסוגלת להפוך את השמע המועבר דרכו לכזה שנשמע כאילו הוקלט בציוד סטרימינג מקצועי, לפחות לטענת החברה.


בין הפיצ'רים השונים שמציע המיקרופונים: אפשרות להפעלת אפקטים בזמן אמת מתוך מגוון פריסטים מוגדרים מראש, וכן הגדרה של פריסטים בהתאמה אישית דרך אפליקציית GHub של לוג'יטק. כמו כן, הפרו X מגיעות עם תמיכה בסאונד בטכנולוגיית DTS Headphone:X 2.0 Surround, שיספקו חווית סטריאו משופרת. 


את ה-Logitech G Pro תציע החברה לרכישה בישראל מאוחר יותר החודש במחיר של 499 שקלים, בעוד דגם ה-G Pro X יגיע גם כן החודש ובמחיר של 649 שקלים.