חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים

הודלף: Galaxy Watch Active 2 יגיע ב-3 וריאציות, כך הוא יראה

סדרת הדלפות חדשה מציגה תמונות יח"צ לסדרת שעוני ה-Galaxy Watch Active 2 מבית סמסונג, יחד עם מגוון פרטים אודות יכולות הסדרה, הדגמים השונים ועוד

אלי כהן |  17/07/2019

בעוד מספר שבועות בלבד, ב-7 באוגוסט, תקיים חברת סמסונג אירוע הכרזה ובו היא תחשוף את סדרת מכשירי הפרימיום הבאה בפיתוחה, Galaxy Note 10. אלא שלצד זו, אנו צפויים לראות גם את הכרזתה של סדרת השעונים החכמים החדשה שלה, שתקבל את השם Galaxy Watch Active 2. כעת, סדרת הדלפות חדשה שעושה דרכה אל הרשת מתיימרת לחשוף את תמונות שעוני הסדרה כמו גם פרטים חדשים בנושא.


הודלף: Galaxy Watch Active 2 יגיע ב-3 וריאציות, כך הוא יראה


כפי שניתן לראות בתמונות היח"צ המודלפות של ה-Watch Active, שמצורפות לאורך הכתבה, השעון יגיע במבנה אלומיניום או פלדה עגול, כשבמרכזו מסך AMOLED צבעוני, בדומה לדור הקודם. על המסגרת ישולבו זוג מקשים, מיקרופון ורמקול עבור קבלה וניהול של שיחות טלפון.


בכל הנוגע לרצועות השעון, נראה כי זה יהיה זמין במספר וריאציות - רצועת עור, רצועות סיליקון וסביר מאוד להניח כי נראה גם את הכרזתן של רצועות מתכת. יחד עם ההדלפה של תמונות השעון, חושפים דיווחים והדלפות מהימים האחרונים פרטים נוספים אודות יכולות ומפרט ה-Galaxy Watch Active 2.


הודלף: Galaxy Watch Active 2 יגיע ב-3 וריאציות, כך הוא יראה


לפי אלו, ה-Galaxy Watch Active 2 יגיע ב-3 גרסאות שונות: דגם WiFi ובלוטות' סטנדרטי; דגם התומך גם ב-LTE באמצעות eSIM; וגרסה שלישית שתהיה פרי שיתוף פעולה חדש בין סמסונג ליצרנית ביגוד הספורט Under Armour. כל אחת מגרסאות השעון תהיה זמינה בשני גדלים: 40 ו-44 מ"מ, והן יוצעו לרכישה ב-4 צבעים שונים.


גרסת ה-Under Armour של שעון ה-Watch Active 2 תגיע עם רצועת ספורט ייחודית ותצוות ל-6 חודשי רישום בחינם לאפליקציית MapMyRub. כמו כן, מעידים הדיווחים החדשים כי פיצ'ר האק"ג שצפוי להגיע עם כל גרסאות השעון, לא יהיה זמין ביום ההשקה של ה-Watch Active 2. הסיבה לכך היא עיכוב בקבלת האישור הרלוונטי של ה-FDA, מנהל המזון והתרופות האמריקאי. על פי הערכות, הפיצ'ר יהיה זמין רק במהלך 2020.


מקור 1 | 2 | 3 | 4

מעוניין שנשלח לך סקירות וחדשות למייל?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image

המוצרים המבוקשים בקטגוריית שעונים חכמים

סוג המוצר:שעון חכם,
יצרן:Samsung,
מערכת הפעלה:T...,
החל מ- 1,069 ₪
מתוך 29 חנויות
סוג המוצר:שעון חכם,
יצרן:Samsung,
מערכת הפעלה:T...,
החל מ- 950 ₪
מתוך 28 חנויות
סוג המוצר:שעון חכם,
יצרן:Samsung,
מערכת הפעלה:T...,
החל מ- 997 ₪
מתוך 31 חנויות
סוג המוצר:שעון חכם,
יצרן:Apple,
תאריך כניסה לאתר:...,
החל מ- 1,833 ₪
מתוך 14 חנויות
אלי כהן - כתב חדשות

אלי כהן - כתב חדשות

כתב וסוקר טכנולוגיה
בן 23 מהעיר באר שבע, יוצא יחידה טכנולוגית בחיל האוויר, בעבר שימש בתפקיד כתב ועורך באתרי טכנולוגיה ישראליים, כיום כתב וסוקר טכנולוגיה המתמחה בתחום המובייל והסלולר ויזם המעורב בהקמת חברת סטארט-אפ חדשה בשוק הסלולר הישראלי.
לפניות: support@wisebuy.co.il