חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים
המוצרים המבוקשים
לחץ דם ודופק Rossmax AV151F
133 - 110 ₪
לחץ דם ודופק Omron M2 Basic
249 - 215 ₪

הוכרזו: Withings BPM Core ו-Connect - מדי לחץ-דם חכמים

יצרנית המחשוב הלביש Withings חושפת זוג מדי לחץ דם חכמים חדשים שעונים לשמות BPM Core ו-Connect, המסוגלים לעבוד עם הסמארטפון ואף לבצע בדיקת אק"ג

אלי כהן |  17/07/2019

חברת הטכנולוגיה ויצרנית מוצרי המחשוב הלביש הצרפתית, Withings, הנמצאת בבעלותה של חברת נוקיה הפינית, חשפה צמד מוצרי מחשוב לביש חדשים ולא סטנדרטיים במיוחד. אלו הם מדי לחץ הדם החכמים BPM Core ו-BPM Connect.
ה-BPM Core הוא המוצר המעניין ביותר מבין השניים. בראש ובראשונה מדובר במד לחץ דם המסוגל למדוד את לחץ הדם העורקי של המשתמשים, אך לא בכך מסתיים תפקידו. ה-Core מסוגל לבצע שתי בדיקות נוספות: הוא מהווה לסטטוסקופ דיגיטלי ואף מאפשר ביצוע של בדיקת אק"ג (ECG). 


הוכרזו: Withings BPM Core ו-Connect - מדי לחץ-דם חכמים


הבדיקות מתבצעות כולן באופן אוטומטי. אחרי שהונח המכשיר באופן הנדרש על ידו של הנבדק, לחיצת כפתור אחת תפעיל את ה-BPM Core. מד לחץ הדם מגיע עם תמיכה ב-WiFi, וכל המידע שעולה מתוך הבדיקה זמין לצפייה באופן מידי דרך אפליקציה ייעודית. כמו כן, דרך האפליקציה ניתן לשתף את הרופא אודות תוצאות הבדיקה. דרך האפליקציה ניתן גם לקבל אינדיקציה על תוצאות הבדיקה - אם תקינות או לא, כשזו גם דואגת לשמור על תוצאות העבר. 


הוכרזו: Withings BPM Core ו-Connect - מדי לחץ-דם חכמים


את ה-BPM Core ניתן לטעון דרך כניסת USB, והסוללה מספיקה עד ל-6 חודשי עבודה. מד לחץ הדם החכם מתומחר ב-249.95 דולר, המקבילים לכ-890 שקלים, לפי שער ההמרה הנוכחי. המוצר השני שחשפה Withings הוא ה-BPM Connect. מדובר במד לחץ דם פשוט יותר, התומך גם הוא ב-WiFi ובלוטות' וכן מסוגל להתחבר לאפליקציה ייעודית לצורך הצגת תוצאות הבדיקה באופן נוח ונגיש יותר. בניגוד ל-Core, ה-BPM Connect מאפשר מדידה של שלחץ דם בלבד, ומחירו לצרכן עומד על 99.95 דולר (כ-360 שקלים). 

מעוניין שנשלח לך סקירות וחדשות למייל?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image

המוצרים המבוקשים בקטגוריית לחץ דם ודופק

לחץ דם ודופק Littmann 3M Classic III
Littmann 3M Classic III
יצרן:Littmann,
סוג:סטטוסקופ,
החל מ- 459 ₪
מתוך 4 חנויות
לחץ דם ודופק Rossmax AV151F
Rossmax AV151F
יצרן:Rossmax,
סוג:מד לחץ דם,
החל מ- 110 ₪
מתוך 4 חנויות
לחץ דם ודופק Omron M2 Basic
Omron M2 Basic
יצרן:Omron,
סוג:מד לחץ דם,
החל מ- 215 ₪
מתוך 5 חנויות
לחץ דם ודופק Omron M3
Omron M3
יצרן:Omron,
סוג:מד לחץ דם,
החל מ- 310 ₪
מתוך 4 חנויות
אלי כהן - כתב חדשות

אלי כהן - כתב חדשות

כתב וסוקר טכנולוגיה
בן 23 מהעיר באר שבע, יוצא יחידה טכנולוגית בחיל האוויר, בעבר שימש בתפקיד כתב ועורך באתרי טכנולוגיה ישראליים, כיום כתב וסוקר טכנולוגיה המתמחה בתחום המובייל והסלולר ויזם המעורב בהקמת חברת סטארט-אפ חדשה בשוק הסלולר הישראלי.
לפניות: support@wisebuy.co.il