חברת הטכנולוגיה ויצרנית המחשוב האמריקאית, HP, לא מוותרת על תערוכת Gamescom שהחלה אמש (ג', 20.08) בקלן, גרמניה, ומתוכננת להמשך עד ל-24 באוגוסט, יום שבת הקרוב. אחרי המוצרים החדשים של AOC, אסוס ואחרות, חושפת החברה מגוון מוצרי גיימינג חדשים: מסך, אוזניות, מחשבים חדשים בסדרת Pavilion Gaming ומוצרים נוספים.


HP מציגה מסך, אוזניות ואביזרי גיימינג נוספים בסדרת Omen


ראשונים אלו הם המחשבים החדשים של החברה. הראשון הוא ה-Pavilion Gaming - מחשב נייח המאפשר את שילובם של מעבדי אינטל מהדור התשיעי ומסוג Intel Core-i7, Core-i8 או Core-i9 או לחילופין מעבדי AMD מסדרת Ryzen החדשה. יחד עם אלו ישנם כרטיסי המסך GeForce RTX2070 או RTX 2060 Super וזיכרון RAM מסוג LPDDR4 בנפח של עד 32 גיגה-ביט. 


מלבד זאת, חשפה החברה את המחשב הנייד Pavilion Gaming 15, שמהווה לראשון בייצורה עם מעבד AMD מסדרת Ryzen 7. יחד עימו ישנו כרטיס מסך (GPU) מסוג Nvidia GeForce GTX 1660Ti, מסך 15 אינץ' בעלת קצב רענון של עד 144 הרץ, תמיכה ב-WiFi 5 במהירות של עד 1 גיגה-ביט ועוד.


HP מציגה מסך, אוזניות ואביזרי גיימינג נוספים בסדרת Omen


מסך הגיימינג החדש של היצרנית, ה-Omen X 27, מגיע בגודל 27 אינץ' וברזולוציה מירבית של Quad HD. הוא תומך בזמן תגובה של 1ms, קצב רענון של 240 הרץ וכן תומך בטכנולוגיית AMD Radeon FreeSync 2 עבור חווית גיימינג חלקה. המסך מגיע עם תאורת RGB ניתנת להתאמה. 


מלבד המחשבים והמסך החדשים, חשפה החברה אוזניות מסוג Omen Mindframe Prime, המגיעות עם טכנולוגיה בשם FrostCap לטובת קירור פסיבי של האוזניים עליהן מונחות האוזניות. כמו כן, מגיעות אלו עם סאונד ב-7.1 ערוצים, מיקרופון עם ביטול רעשים ועוד. כמו כן, השיקה החברה מקלדת גיימינג מכאנית בשם Encoder, ואפליקציית Omen הזמינה למחשבי Windows 10.