באמצע חודש אוגוסט האחרון, חשפה חברת הטכנולוגיה ויצרנית הרחפנים הסינית, DJI, את הדור השלישי לסדרת מייצבי המובייל שלה, זהו כמובן גימבל ה-DJI Osmo Mobile 3. כעת, כשלושה שבועות בלבד לאחר ההכרזה, נוחת הגימבל החדש מבית היצרנית על מדפי החנויות בשוק המקומי במחיר של כ-489 שקלים. 


DJI משיקה בישראל את הגימבל המתקפל Osmo Mobile 3


ה-Osmo Mobile 3 מגיע לשוק הישראלי באמצעות השקה מהירה של היבואן הרשמי, חברת בנדא מגנטיק. לפי בדיקתנו, בשלב זה עלה המוצר למכירה ברשת KSP עם זמינות דרך האתר בלבד, כך שמדובר בהשקה ראשונית וניתן להעריך כי בימים הקרובים יחל המוצר להגיע לחנויות נוספות ברחבי הארץ. יש לציין כי מחיר ההשקה, 489 שקלים, זהו מחיר ההשקה ברשת המצויה מעלה ולא המחיר המומלץ לצרכן, כך שסביר להניח כי בחנויות השונות עשויים מחיריו להשתנות. 


DJI משיקה בישראל את הגימבל המתקפל Osmo Mobile 3


הגימבל החדש מבית DJI לסמארטפונים, ה-Osmo Mobile 3, מגיע לשוק עם מבנה קומפקטי מתקפל, זאת מבלי לוותר על יכולות מתקדמות למדי. הוא מגיע במשקל של 405 גרם בלבד, כולל מייצב ייעודי בעל 3 צירים עבור ייצוב וידאו וסטילס, וגם כולל ידית אחיזה בעלת יכולות ארגונומיות משופרות. 


DJI משיקה בישראל את הגימבל המתקפל Osmo Mobile 3


מצבי הצילום השונים אותם מציע המייצב, שזמינים דרך אפליקציית Mimo של DJI כמובן, הם מצב צילום ספורט, מצב Story, צילום Hyperlapse Hype, צילומי פנורמה אוטומטיים ועוד. כמו כן, ישנה תמיכה ב-ActiveTrack 3.0, המאפשר מעקב רציף אחרי האובייקטים המצולמים תוך שימוש בטכנולוגיית Deep Learning. על הגימבל ישנם מספר מקשים - כפתור צילום, גישה מהירה לתפריט ועוד.