רגע לפני שהיא הכריזה על מכשיריה החדשים - סדרת אייפון 11, האייפד 10.2 ושעון ה-Apple Watch Series 5, בחרה היצרנית להקדיש את חצי השעה הראשונה של האירוע דווקא לחשיפת פרטים חדשים אודות השירותים (Services) עליהם הכריזה בכנס WWDC 2019, הם Apple Arcade ו-Apple TV Plus.


Apple Arcade יושק החודש ו-Apple TV Plus בנובמבר, אלו המחירים


כך, חשפה היצרנית כי שירות הגיימינג Apple Arcade יהיה זמין לצרכנים עוד החודש, החל מהתאריך 19 בספטמבר, ובמחיר של 4.99 דולר לחודש - למנוי משפחתי. עבור מחיר זה, יקבל המשתמש ומשפחתו אפשרות למגוון נרחב של משחקים, הזמינים על שלל הפלטפורמות - מכשירי האייפון, אייפדים, Apple TV ומחשבי מק. על המפתחים, כמובן, להתאים את היישומים השונים למערכות הפעלה השונות, וסביר בהחלט להניח כי יקח מעט זמן עד שנתחיל לראות יותר ויותר משחקים מגיעים לפלטפורמת Arcade של אפל. 


נוסף על כך, חשפה ענקית הטכנולוגיה האמריקאית פרטים חדשים גם אודות Apple TV Plus, שירות הסטרימינג החדש שלה שנועד להתחרות בנטפליקס, Amazon Prime Video ואחרים. שירות Apple TV Plus, כך על פי החברה, יושק ב-1 בנובמבר יחד עם הסדרות הראשונות בהפקת היצרנית, ובכל חודש תוסיף זו תכנים נוספים.


Apple Arcade יושק החודש ו-Apple TV Plus בנובמבר, אלו המחירים


את Apple TV Plus משיקה אפל במחיר תחרותי במיוחד - 4.99 דולר לחודש עבור מנוי משפחתי. כך, תוכל המשפחה כולה לגשת לכל התכנים שמציעה אפל בפלטפורמת הסטרימינג שלה, במחיר אחיד של פחות מ-20 שקלים. Apple Arcade ו-Apple TV Plus צפויים להגיע ל-150 ו-100 מדינות כבר ביום ההשקה, בהתאמה, ובהחלט ניתן להעריך כי ישראל תהיה אחת מהן. 


החברה הגדילה גם לשתף אותנו בפרטים אודות מועדי ההשקה של הגרסאות החדשות למערכות ההפעלה השונות שלה. עבור מכשירי האייפון, גרסת iOS 13 שהוכרזה ב-WWDC השנה גם היא, תושק בתאריך ה-19 בספטמבר, בעוד קצת יותר משבוע. באותו המועד צפויה להגיע לשוק גם tvOS 13. מערכת ההפעלה iPadOS, גרסה ייעודית של iOS 13 המיועדת לאייפדים, תושק מעט יותר מאוחר, בתאריך ה-30 בספטמבר. באותו המועד תשחרר אפל כבר את העדכון הראשון ל-iOS 13, גרסה 13.1.