אמש (ד', 25.09) קיימה ענקית הטכנולוגיה והקמעונאות האמריקאית, חברת אמזון, אירוע הכרזה חגיגי ובו היא חשפה מגוון נרחב של מוצרים חכמים המונעים באמצעות העוזרצ הוריטואלית של החברה, Alexa. בין המוצרים השונים בולטות להן אוזניות נטולות החוטים הראשונות של החברה, אלו הן ה-Amazon Echo Buds.


הוכרזו: Echo Buds - אמזון נכנסת לשוק האוזניות נטולות החוטים


ה-Echo Buds מגיעות לשוק כאוזניות ה-True Wireless הראשונות של אמזון, ועימן היא מתכוונת להתחרות באפל ששולטת בשוק ביד רמה עם ה-AirPods לדורותיהם, וביתר יצרניות האלקטרוניקה שהספיקו ליישר קו ולהשיק אוזניות נטולות חוטים. האוזניות של אמזון מגיעות עם העוזרת הוירטואלית Alexa לתפעול מלא באמצעות פקודות קוליות בלבד. את העוזרת הוירטואלית ניתן להפעיל ללא צורך בלחיצה על כל כפתור, אלא רק באמצעות הגיית המילה "אלכסה", ולאחר מכן את הפקודה המלאה. 


מה שמאפשר לאוזניה לשמוע את המשתמש באופן קבוע, גם בסביבות רועשות, זו טכנולוגיה להפחתת רעשים אקטיבית (ANR - Active Noise Reduction) מבית חברת Bose. כל אחת מאוזניות ה-Echo Buds מגיעה עם שני דרייברים לחווית סאונד צלולה, והן כוללות 3 מיקרופונים שיאפשרו לא רק להפעיל את העוזרת הוירטואלית במהירות, אלא גם לנהל שיחות בצורה תקינה גם בסביבה רועשת. 


הוכרזו: Echo Buds - אמזון נכנסת לשוק האוזניות נטולות החוטים


על כל אחת מן האוזניות ישנו משטח מגע שיאפשר ביצוע פעולות שונות באמצעות מחוות מגע, והאוזניות כוללות אפשרות להפחתת רעשי רקע כמו גם אפשרות להעברת קולות הסביבה הנקלטים במיקרופון ישירות לאוזני המשתמש, ללא צורך בהסרת האוזניות. ה-Echo Buds עמידים בפני מים תחת תקן IPX4, והן מציעות עד ל-15 שעות האזנה או 12 שעות דיבור כולל מארז הטעינה. האוזניות עצמן יאפשרו עד ל-5 שעות האזנה.


את ה-Echo Buds תציע אמזון לרכישה החל מה-30 באוקטבור במחיר של 129.99 דולר (כ-460 שקלים). 


מקור 1 | 2