לא עבר זמן רב מאז השיקה חברת אפל את הדור השני לאוזניות ה-Truly Wireless שלה, ה-AirPods וכבר החלה חרושת שמועות לגבי הדגם הבא שהיא תשיק. מספר מקורות מהימנים ברשת כבר דיווחו על השם הנבחר: AirPods Pro.


מה צפוי ב-AirPods Pro


עדיין לא ברור אם הדגם החדש יוצג באירוע האביב של אפל, באירוע המרכזי בחודש ספטמבר, או סתם כהפתעה של אפל לקראת עונת החגים בארה"ב, אבל הרשת מלאה בתמונות ודיווחים על איך ייראו האוזניות החדשות, ומה יבדיל אותן מהדגם הנוכחי.

כמו סדרת האייפון Pro, אפל תעניק את התואר לאוזניות שלה כדי לבדל אותן מהדגם הקיים, וכדי להתחרות לצד המותגים המובילים בתחום היום כמו Bose, B&O, Sony, Jabra ועוד.מה צפוי ב-AirPods Pro

צילום מסך: תמונת אילוסטרציה


על פי תמונות ההדמיה, ניתן לראות שהאוזניות עצמן גדולות קצת יותר מהדגם הקיים, ייתכן שזה נועד לאכלס דרייברים גדולים יותר או מספר דרייברים שונים. כמו כן, ייתכן וזה נועד לאכלס סוללה גדולה יותר כך שזמן השימוש יהיה ארוך יותר בהשוואה לדגם הקיים. גם נרתיק הטעינה הקשיח גדול יותר, לפחות לפי המידע והתמונות, מה שרומז שגם הקופסה תספק זמן טעינה ארוך יותר.


מספר רב של דיווחים מחזק את השמועה שאפל תציג מבחר רחב של צבעים חדשים לאוזניות, שיתאימו ככל הנראה לצבעים בהם הושק דגם האייפון 11 הרגיל, אך מצד שני, ישנם דיווחים על צבעים קלאסיים ואולי יוקרתיים, כמו Space Gray, לבן\זהב, ירוק ואולי אף שחור מט. ייתכן ואפל תשיק שתי רמות של אוזניות, כאשר הצבעים התוססים יהיו שמורים לדגם פשוט יותר ואילו צבעי היוקרה ישתייכו לדגם איכותי ויקר יותר.


מה צפוי ב-AirPods Pro

יגיעו במבחר צבעים?: AirPods Pro


חדי העין יבחינו שהאוזנייה עצמה מסתיימת במעין ספוג כלשהו, אולי ניסיון של אפל להתאים את האוזניות לקהל רחב יותר ואולי גם סתם להקל את השימוש על הצרכנים הכבדים, אלו שמסתובבים עם האוזנייה באוזן במהלך רוב שעות היום. רמז נוסף לגבי הסיומת הספוגית מגיע מהאייקון המחודש שאפל יוציאו לאוזניות וכרגע מופיע בגרסת הבטא של iOS 13.2.


מה צפוי ב-AirPods Pro

האייקון של האוזניות בגרסת הבטא של 13.2


דיווח מעניין על האוזניות העתידיות מרמז על האפשרות שאפל תטמיע את הרכיב החדש - U1, אותו רכיב שמסייע ל-GPS לקבל חיווי מדויק ומהיר יותר על המיקום של המכשיר שהוטמע באייפונים החדשים. אם אפל תטמיע רכיב כזה באוזניות, זה יוכל לפתור הרבה בעיות של איבוד אחת או יותר מהאוזניות, צרה שפוקדת לא מעט ממשתמשי האוזניות של אפל.


הדיווחים על המחירים שונים ממקור למקור, אבל ישנה הסכמה ברורה שהדגם הבא של ה-AirPods, יעלה יותר מהדגם הנוכחי. הדיווחים האופטימיים מדברים על מחיר שנע בין 230-260 דולר, בעוד דיווחים פסימיים יותר מספרים על מחיר צפוי של 350 דולר. עם זאת, ייתכן וחברת אפל תשיק שתי רמות של אוזניות, דבר שיוכל להסביר את ההבדלים בין הדיווחים השונים.