חברת הטכנולוגיה ויצרנית המובייל הסנית, וואווי, ממשיכה בגל ההשקות של מוצריה החדשים בישראל. אחרי שהשיקה את סמארטפון הביניים Nova 5T, הנציגות המקומית של וואווי בישראל משיקה כעת זוג מוצרי מחשוב לביש חדשים, אלו הם השעון החכם Huawei Watch GT2 וצמיד הכושר החכם Huawei Band 4e. צמד המוצרים זמינים בשלב זה דרך רשת KSP, אחת מן המשווקות של וואווי בישראל. 


וואווי משיקה בישראל את ה-Huawei Watch GT2 ו-Band 4e


ראשון מבין השניים זהו צמיד ה-Band 4e, צמיד חכם ומוזל המגיע להתחרות מול סדרת Mi Band של שיאומי ובהתאם לכך מחירו: 99 שקלים בלבד. ה-Band 4e מגיע במבנה פלסטיק זול למדי, וכולל באריזה רצועה מעוצבת לענידת הצמיד על היד, וכן תפסן ייחודי עבור הלבשת המכשיר על גבי הנעל. 


לצמיד החכם החדש של וואווי בישראל ישנה תמיכה בפיצ'ר ייחודי: אפשרות לניטור אחר יכולות משחק הכדורסל של המשתמש, זאת באמצעות מעקב אחר גובה הקפיצות והניטורים, הכמות שלהם, זמן השהייה באוויר ועוד, לטובת שיפור ביצועי המשחק. כמו כן, הצמיד מאפשר קבלת התראות מהסמארטפון, עמיד בפני מים עד לעומק של 50 מטרים, כולל מד צעדים, מרחק ועוד.


וואווי משיקה בישראל את ה-Huawei Watch GT2 ו-Band 4e


ממשיך את סדרת ההשקות של ואוווי זה השעון החכם Huawei Watch GT2, דור השעונים החכמים האחרון מבית החברה, והוא מגיע לישראל במחיר של כ-989 שקלים ובגרסה יחידה של 46 מ"מ עם רצועה בצבע חום או שחור. ה-Watch GT2 מונע על ידי שבב ה-Kirin A1 המיועד למוצרי מחשוב לביש. הוא מאפשר עד ל-14 ימי עבודה רצופים במסגרת טעינה אחת בלבד וכולל מד דופק, עמידות בפני מים עד לעומק של 50 מטרים, שבב GPS, מסך AMOLED בגודל 1.39 אינץ' ברזולוציית 454X454 פיקסלים וכן מספר חיישנים, בהם: מד תאוצה, ג'יירוסקופ, מד לחץ אוויר, חיישן בהירות ועוד. 


צמד המוצרים זמינים בשלב זה בייבוא רשמי של KSP, אחת ממ