מספר שנים אחרי החזרה של המותג לעולם המובייל, חברת הטכנולוגיה ומותג הסמארטפונים הפיני, נוקיה, יחד עם חברת HMD Global שאחראית על פיתוח, ייצור ושיווק מוצרי המותג, חושפים את הטלוויזיה הראשונה של המותג המיתולוגי: הכירו את ה-Nokia Smart TV.


נוקיה מציגה את הטלוויזיה החכמה Nokia Smart TV


ה-Nokia Smart TV הינה טלוויזיה חכמה ראשונה למותג, וזו נחשפה היום (ה', 05.12) באופן רשמי דרך הקניון הוירטואלי Flipkart. הטלוויזיה החכמה הראשונה של המותג מגיעה עם פאנל תצוגה מסוג LED בגודל של 55 אינץ' וברזולוציית 4K UHD, כאשר בעתיד ניתן בהחלט להעריך כי היא תושק בגדלים נוספים. 


נוקיה מציגה את הטלוויזיה החכמה Nokia Smart TV


הטלוויזיה החכמה מגיעה בעיצוב יוקרתי למדי - עם שוליים דקים הסובבים את המסך מימין/שמאל וכן גם בחלקו העליון. בחלקה התחתון של ה-Nokia Smart TV אמנם אין שוליים עבים במיוחד, אך בנוקיה החליטו לשלב באיזור זה סאונד בר מובנה מבית JBL, עם הספק מירבי של 24 וואט ותמיכה בטכנולוגיית DTS Trusurround.


נוקיה מציגה את הטלוויזיה החכמה Nokia Smart TV


את טלוויזית ה-Nokia Smart TV מניעה מערכת ההפעלה אנדרואיד 9.0 מבית גוגל (לא ברור האם מדובר ב-Android TV), עם תמיכה ב-Chromecast Built-In. הטלויזיה כוללת מעבד מרובע ליבות, 2.25GB RAM, זיכרון אחסון פנימי בסך 16 גיגה-בייט, תמיכה בבלוטות 5.0 וב-WiFi, זוג שקעי USB וכן 3 שקעי HDMI. 


ה-Nokia Smart TV תהיה זמינה לרכישה החל מה-10 בדצמבר במחיר השקה של 41,999 רופי הודי (כ-2,045 שקלים). לאחר מכן, כך על פי הנראה, יעלה המחיר ל-70,999 רופי (כ-3,455 שקלים).


מקור