חברת הטכנולוגיה ויצרנית הסמארטפונים הסינית, שיאומי, הציגה בחודש ספטמבר של השנה שעברה את הדור השני לאוזניות נטולות החוטים שלה, ה-Xiaomi Mi AirDots Pro 2. כעת, כחצי שנה לאחר ההכרזה הרשמית ומספר חודשים לאחר שאלו הושקו בחלק מן המדינות מסביב לעולם, מגיעות האוזניות החדשות לשוק הישראלי בהשקה של היבואנית הרשמית, קבוצת המילטון.


 האוזניות נטולות החוטים Xiaomi AirDots Pro 2 מגיעות לישראל


ה-Xiaomi Mi AirDots Pro 2 (מכונות גם Mi Air True Wireless 2) מגיעות לשוק הישראלי בייבוא רשמי של המילטון, ובמחיר מומלץ של 399 שקלים. כבר בשלב זה ניתן למצוא אותן במחיר נמוך הנע סביב 330 שקלים ללא אחריות היבואן הרשמי, וניתן להעריך כי במהלך השבועות הקרובים ועם הרחבת ההשקה, יהיו האוזניות זמינות במחיר אף נמוך יותר בייבוא מקביל.


האוזניות נטולות החוטים החדשות של שיאומי מגיעות לשוק בעיצוב שונה באופן די מהותי מהדור הקודם. את מבנה ה-In Ear המוכר החליפה היצרנית בתצורת Ear Buds סטנדרטית המוכרת לנו מאוזניות AirPods של אפל (מלבד דגם האיירפודס פרו, כמובן). האוזניות מגיעות עם אותה רגלית ארוכה שהגיעה בדור הקודם, ותומכות בטכנולוגיה לסינון רעשים אקטיבי (Active Noise Cancellation - ANC). 


 האוזניות נטולות החוטים Xiaomi AirDots Pro 2 מגיעות לישראל


סינון הרעשים האקטיבי של ה-Mi AirDots Pro 2 יבצע שימוש בשני מיקרופונים ייעודיים שיאפשרו את פעולת סינון הרעשים, ויפחיתו את רעשי הרקע באמצעות הפקה של תדר הופכי לרעשי הרקע. האוזניות מגיעות עם סוללה שתאפשר עד ל-4 שעות עבודה רצופות ועד ל-14 שעות נוספות באמצעות מארז הטעינה (סה"כ 18 שעות עבודה). האוזניות תומכות בבלוטות' 5.0, ומגיעות עם חיישן לזיהוי ענידה או הסרה. השליטה עליו מתבצעת באמצעות משטח מגע שיאפשר לבצע מגוון פעולות, אך ללא אפשרות לשינוי עוצמת השמע. 


מקור