חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים
המוצרים המבוקשים
מקרן Rigal RD802
409 ₪
מקרן BenQ MS531
2,490 - 1,221 ₪
מקרן Epson EBX41
2,900 - 1,681 ₪

מקרן ה-4K הביתי של LG

חברת LG תציג במהלך תערוכת CES 2018 את מקרן ה-4K החדש שלה, ולו משקל קל ויכולת ניידות גבוהה. בנוסף, הוא תומך בתקן HDR10 ובמגוון רחב של קישוריות. טרם נמסר מועד הגעתו לארץ

תום רוזנשטרום |  08/01/2018
מקרני 4K מציגים תמונה איכותית ועשירה, אך מחירם מרחיק לקוחות רבים מקנייתם, כמו גם חסרונם בדמות משקל וגודל. בעוד שמקרנים רגילים ומקרני HD הלכו והפכו לקלים ונוחים לנשיאה עם הזמן, מקרני 4K נשארו תלויים בתקרה. כעת, חברת LG מציגה בביתן שלה בתערוכת CES 2018 מקרן 4K חדש המיועד לשוק הפרטי, המציג איכות הקרנה גבוהה בתקן HDR10, עושר צבעים גדול וקישוריות מגוונת למגוון חיבורים, כאשר כל זאת הוכנס למארז הדומה לסוללה של אופניים חשמליים, ובחצי מהגודל של מקרני 4K אחרים.

מקרן ה-4K  הביתי של LG

לעוד חדשות CES 2018.

המקרן עצמו מועצב בצורה אנכית ולא אופקית, כך שתיאורטית ניתן להעמיד אותו על הרצפה, אך זאת בהנחה ואין דבר העומד בין הרצפה למשטח ההקרנה. המקרן החדש, מלבד הקרנת תכנים בפורמט 4K, מציג יכולות קריאת פורמטים רחבה, ואף תומך בסטרימינג מהרשת. הנורה שלו יכולה להציג גודל מסך של עד 150 אינץ', עם עוצמת הארה של עד 2,500 לומנס. בנוסף, המקרן מצויד בזוג רמקולים בעוצמה של 7 וואט, ובכך אין צורך בנשיאת רמקולים נוספים.

למקרן ממשק משתמש המושאל מעולם הטלוויזיות – webOS 3.5, וניתן למצוא בו חיבורי אינטרנט, HDMI ותמיכה במגוון סטים של עכבר ומקלדת לשליטה עצמית של התכנים המוצגים.

מקרן ה-4K  הביתי של LG

מלבד הצגת המקרן החדש, LG הציגה את מתיחת הפנים שביצעה למקרן הנייד והקל שלה – MiniBeam. למקרן ה-Full HD החדש נוסף ממשק משתמש חדש של החברה webOS 3.5 ומגוון קישוריות לתמיכה בהתקנים שונים.

טרם הוכרז מועד הגעתם לארץ של המקרנים החדשים.
מעוניין שנשלח לך סקירות וחדשות למייל?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image

המוצרים המבוקשים בקטגוריית מקרנים

מותג:Rigal,
תאריך כניסה לאתר:9/2015,
רזולוציה טבעית:...,
החל מ- 409 ₪
ב-Karaoke-World
מותג:BenQ,
High Definition:SD,
טכנולוגיית הקרנה:...,
החל מ- 1,221 ₪
מתוך 19 חנויות
מותג:Epson,
High Definition:SD,
טכנולוגיית הקרנה:...,
החל מ- 1,681 ₪
מתוך 20 חנויות
מותג:BenQ,
High Definition:Full HD,
טכנולוגיית הקרנה:...,
החל מ- 1,391 ₪
מתוך 5 חנויות
תום רוזנשטרום

תום רוזנשטרום - כתב חדשות וסוקר מקצועי

מומחה תחום סלולר, מחשבי PC וציוד היקפי
תום רוזנשטרום נמנה על צוות הכתבים והסוקרים של WiseBuy כשנה. בן 26, מתגורר בקרית אונו וסטודנט למדעי המדינה ויחסים בינלאומיים באוניברסיטה הפתוחה. משרתו העיקרית היא בתעשייה בטחונית, ובעבר עבד וניהל ברשת הסלולר הוט מובייל.
מרחם על אנשי אפל, ומסתובב דרך קבע עם שני מכשירי אנדרואיד מהשורה הראשונה.
לפניות: support@wisebuy.co.il