חברת הטכנולוגיה ויצרנית מוצרי הציוד ההיקפי, חברת לוג'יטק, כבר הספיקה לחשוף בחודשיים האחרונים את העכבר הארגונומי Logitech Ergo M575 ואת המקלדת המכנית K845, אך זו לא עוצרת ולא לרגע אחד. כעת, חושפת היצרנית האמריקאית את הדור הבא לעכברי הגיימינג הקטנים בפיתוחה, ומכריזה על ה-Logitech G Pro X Superlight.


הוכרז: Logitech G Pro X Superlight - עכבר גיימינג קל משקל


ה-Logitech G Pro X Superlight, כפי שניתן להבין משמו, הינו עכבר גיימינג קטן ממדים ומשקל. הוא מגיע במשקל של 63 גרם בלבד, ובממדים צנועים של 125 מ"מ גובה, 63.5 מ"מ רוחב ועובי של 40 מ"מ בלבד. חרף הממדים הצנועים - גולת הכותרת של עכבר הגיימינג היא ביצועיו, שכן הוא כולל חיישן בעל רזולוציית DPI מרשימה של עד 25,000DPI לחווית משחק חלקה ומדויקת במיוחד, לדברי החברה.


הוכרז: Logitech G Pro X Superlight - עכבר גיימינג קל משקל


עכבר הגיימינג החדש של לוג'יטק מצויד בחמישה מקשים, שניים מהם ככל הנראה יהיו ניתנים להגדרה ושינוי. חיי הסוללה של ה-G Pro X Superlight יעמדו על עד ל-70 שעות משחק רצופות, וטעינתו תתבצע באמצעות שקע טעינה מסוג USB Type-C. השקע ממוקם בחזית, כך שניתן יהיה להמשיך ולבצע שימוש בעכבר גם תוך כדי טעינה.


הוכרז: Logitech G Pro X Superlight - עכבר גיימינג קל משקל


כמו כן, תומך העכבר בטכנולוגיית Lightspeed, ומגיע עם משדר USB קטנטן לחיבורו למחשב. את ה-Logitech G Pro X Superlight תשיק ענקית הציוד ההיקפי האמריקאית במחיר של 149.99 דולר, המקבילים לכ-500 שקלים, זאת על פי שער ההמרה הנוכחי. 


מקור 1 | 2