לפני חודשים ספורים, לקראת סוף הקיץ האחרון, הכריזה ענקית הטכנולוגיה הטיוואנית, חברת אסוס, על מסך גיימינג חדש בשם Asus ROG Swift PG259QN שהגיע עם פיצ'ר ייחודי במיוחד: קצב רענון מהיר מאוד שעומד על 360 הרץ. כעת, נוחת המסך על מדפי החנויות בישראל - וזול זה לא יהיה.


אסוס משיקה בישראל מסך גיימינג התומך בקצב רענון של 360 הרץ


ה-Asus ROG Swift PG259QN, שכולל פאנל תצוגה בגודל 24.5 אינץ', מגיע לישראל במחיר מומלץ שנע סביב 3,700 שקלים (על פי מחירו של המסך כפי שאותר ברשת KSP). המסך החדש, שמגיע כחלק מסדרת מוצרי הגיימינג של אסוס ROG, מציע לא רק קצב רענון מרשים, אלא גם זמן תגובה של 1 מילי-שנייה, ותמיכה בטכנולוגיית NVIDIA G-Sync.
המסך החדש של אסוס בישראל, שמוגדר כייעודי ל-eSports, כולל מערך קירור ייחודי, בהירות מקסימלית של 400cd/m2, זוויות צפייה של 178 מעלות (כיאה לצג IPS), וכן הוא כולל שלל חיבורים, בהם: כניסת DisplayPort 1.3, מחבר HDMI 2.0, שקע 3.5 מ"מ לחיבור אוזניות ושתי כניסות USB 3.0. 


אסוס משיקה בישראל מסך גיימינג התומך בקצב רענון של 360 הרץ


ה-ROG Swift PG259QN מגיע בגודל 24.5 אינץ' וברזולוציית Full HD, ביחס צפייה סטנדרטי של 16:9 (זאת בניגוד למסכי גיימינג רחבים), והוא כולל עיצוב ייחודי שמשדר גיימינג לכל עבר. הוא מציע שלל טכנולוגיות לשיפור חווית המשחק, בהן טכנולוגיה לצמצום הבהובים, טכנולוגיית GameVisual המונה מספר מצבי תצוגה ייעודיים למשחקים מסוגים שונים, תמיכה ב-HDR10 ועוד.