יצרנית השעונים האמריקאית, חברת פוסיל, ניצלה גם היא את תערוכת CES 2021, שכבר הגיעה לסיומה, על מנת לחשוף את הדור החדש של שעוניה החכמים. הכירו את השעונים החכמים החדשים לבית המותג, ה-Fossil Gen 5 LTE וה-Skagen Jorn Hybrid HR.


פוסיל מציגה את ה-Fossil Gen 5 LTE


הראשון בחבורה, Fossil Gen 5 LTE, מהווה למעשה לגרסה עדכנית של שעון ה-Gen 5 המוכר מבית היצרנית האמריקאית. הוא מגיע עם מערכת השבבים Snapdragon Wear 3100 פביתוחה קוולאקום, כולל 8GB של זיכרון אחסון פנימי, ומציע מסך AMOLED בגודל של 1.3 אינץ' במבנה של 45 מ"מ. השעון עמיד במים תחת תקן 3ATM.


גולת הכותרת בשעון, איך לא, היא התמיכה ב-eSIM וברשת הדור הרביעי (4G LTE). מלבד זאת, הוא מציע יכולות די דומות ל-Gen 5 הסטנדרטי בפיתוחה החברה. מאת ה-Fossil Gen 5 LTE תשיק החברה במחיר מומלץ של כ-350 דולר (1,150 שקלים לפי שער ההמרה הנוכחי). 


פוסיל מציגה את ה-Fossil Gen 5 LTE


ממשיך את רשימת ההכרזות זהו שעון ה-Skagen Jorn Hybrid HR, שעון חכם המגיע לשוק עם מסך E Ink ייחודי מבית חברת הבת Skagen שבבעלות פוסיל. הוא מגיע בגדלים של 38 ו-42 מ"מ, מציע חיי סוללה של יותר משבועיים, תומך בטכנולוגיית טעינה מהירה (80% תוך כ-50 דקות) ומתומחר ב-195 דולר (כ-640 שקלים).


מקור