מותג Republic Of Gamers - זהו כמובן מותג הגיימינג של חברת אסוס הטיוואנית, שידוע גם כ-ASUS ROG, ממשיך בהרחבת היצע מוצרי הגיימינג בפיתוחו. הפעם, וזמן קצר אחרי שהושקו ניידי הגיימינג החדשים של המותג בישראל, נחשפות אוזניות גיימינג חדשות לסדרה שמגיעות עם תמיכה במיקרופון בעל סינון רעשים ואודיו משופר, אלו הן ה-ASUS ROG Delta S.


אסוס מכריזה על אוזניות גיימינג מסדרת ROG


ה-Republic Of Gamers Delta S מגיעות לשוק במבנה Over Ear מוכר, כשהן מציעות מתחת למכסה המנוע תמיכה בשבב עיבוד אודיו אנלוגי-דיגיטלי מסוג Quad DAC וזוג דרייברים בגודל של 50 מ"מ כל אחד. כריות האוזניות מציעות רפידות היברידיות מסוג ROG Hybrid המסוגלות להתקרר במהירות לאחר משחק ושימוש ממושך. מלבד זאת, תומכות האוזניות בטכנולוגיית MQA לאספקת חוויית סאונד משופרת, וזאת כחלק משיתוף פעולה חדש בין MQA לאסוס. 


אוזניות הגיימינג החדשות של אסוס מגיעות עם מחבר USB Type-C המאפשר את חיבורן למרבית הסמארטפונים והמחשבים הזמינים כיום, כאשר ישירות באריזה ניתן יהיה למצוא גם מתאם USB Type-C ל-USB-A בגודל מלא. כיאה למוצר גיימינג מסדרת ROG, גם ה-Delta S מגיעות עם תאורת RGB שתמוקם בגבן.


אסוס מכריזה על אוזניות גיימינג מסדרת ROG


מיקרופון ה-ROG Delta S מצויד בטכנולוגיה לסינון רעשי רקע באמצעות בינה מלאכותית (ASUS Ai Noise Cancelling Microphone), זאת הודות לעיבוד ייעודי של הסאונד הנקלט במיקרופון על מנת להפחית את רעשי הרקע. המיקרופון ניתן להרכבה וחיבור מהאוזניות בהתאם לאופי השימוש. 


את ה-ASUS ROG Delta S תשיק אסוס בישראל באמצע מרץ במחיר מומלץ של 1,299 שקלים.