ענקת הטכנולוגיה ויצרנית המובייל הקוריאנית, חברת סמסונג, בוחרת בשנים האחרונות להשיק שעונים חכמים ומוצרי מחשוב לביש המבוססים על מערכת ההפעלה Tizen בפיתוחה. אלא שכעת, נראה כי החברה עשויה לבחור בדרך שונה למדי עבור שעוניה החכמים בשנת 2021.


דיווח: סמסונג עשויה להשיק בקרוב שעון עם WearOS


המידע החדש בנושא מגיע דרך דיווח של מדליף המובייל Ice Universe, המהימן בכל הנוגע לפעילותה של הענקית הקוריאנית. לפי זה, הדור הבא לשעונים החכמים מבית סמסונג בסדרת Galaxy Watch יגיע לשוק כשהוא מבוסס על גבי מערכת ההפעלה Wear OS - פלטפורמה המיועדת למוצרי מחשוב לביש ומבוססת על מערכת ההפעלה אנדרואיד בפיתוח גוגל. 


עוד חושף המדליף כי בסמסונג יוותרו בשלב זה על מערכת ההפעלה טייזן לשעוני המותג החכמים, אם כי לא ברור האם החברה תחליט לוותר על זו גם בכל הנוגע לצמידי הכושר בפיתוחה. כמו כן, מוסר המדליף כי Wear OS בגרסה שתרוץ על גבי השעון של סמסונג תגיע כשעליה מולבש ממשק המשתמש One UI מבית סמסונג.


דיווח: סמסונג עשויה להשיק בקרוב שעון עם WearOS


ניתן להעריך כי שעון ה-Galaxy Watch הראשון שיבצע שימוש במערכת ההפעלה Wear OS צפוי להיות ה-Galaxy Watch 4 או ה-Galaxy Watch Active 3, דור ההמשך ל-Watch 3 שנחשף באוגוסט של השנה שעברה. נכון לרגע זה לא ברור מתי תכריז סמסונג על השעון הבא בפיתוחה. 


מקור