שוק הטלוויזיות עובר בשנים האחרונות מהפכה לא קטנה, עם ירידת מחירי מסכי ה-4K בכלל וה-OLED 4K בפרט, התעצמותו של שוק הטלוויזיות החכמות וכן הפיכתן של הטלוויזיות ל-Hub המקשר בין מוצרי בית חכם כאלו ואחרים. בזמן ששחקניות וותיקות בתחום, כדוגמת סמסונג ו-LG, ממשיכות להאבק ולהתחרות אחת בשניה בשוק הבינלאומי, נראה כי שחקנית חדשה מתכוונת להצטרף לזירה, וזו לא אחרת מאשר חברת OnePlus.
מותג OnePlus נוסד לפני כחמש שנים, כחברת סמארטפונים שהמוטו שלה הוא "לא להתפשר לעולם", ובראש מעייניה נמצא פיתוח מכשירי דגל במחירים משתלמים. כך, הושקו מאז הקמת החברה מגוון נרחב של מכשירים, כאשר היצרנית אף שילבה בהיצע מוצריה גם אוזניות, כיסויים ולאחרונה אף תיקים ואביזרים נוספים. כעת, בהודעה שמפרסם פיט לאו, מנכ"ל ומייסד שותף בחברה, דרך מערכת הפורומים הרשמית של הקהילה, חושף הבכיר כי בחברה עובדים על מוצר חדש בשם OnePlus TV.


ה-OnePlus TV, מציין לאו, ישלב את "עיצוב הפרימיום, איכות התמונה וחווית האודיו" של מוצרי וואן פלוס "על מנת לחבר בצורה חלקה יותר את הבית". יש לציין כי בחברה לא אומרים מפורשות כי מדובר יהיה בטלוויזיה, אך תמונת הטיזר שחשפה היצרנית אכן מעידה על כך שייתכן וזהו הכיוון. על פי הערכות ודיווחים שונים, את הוואן פלוס TV לא תשיק היצרנית לפני שנת 2019, כאשר טווח התאריכים להשקתה אינו ברור או צפוי בשלב זה.
הטלוויזיה החכמה של וואן פלוס עשויה להגיע אלינו עם מערכת ההפעלה Android TV מבית גוגל, עם אינטגרציה של העוזרת הוירטואלית Google Assistant. על גבי גרסת הבסיס של מערכת ההפעלה, אנו עשויים לראות וריאציה ייעודית של ממשק המשתמש Oxygen OS עבור טלוויזיות חכמות. נכון לרגעים אלו לא ברורה התמונה סביב פיתוח הטלוויזיה של וואן פלוס, וניתן להעריך כי בחודשים הקרובים יחלו הדיווחים השונים ברשת לחשוף פרטים חדשים בנושא.


עד אז, אנו נמצאים שבועות ספורים לקראת חשיפתו של מכשיר חדש מבית וואן פלוס, ה-OnePlus 6T, שצפוי להחשף ב-17 באוקטובר.