חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים

Misradia ציוד משרדי

Misradia
אתר אינטרנט:
בעלים:
שרון סחר בע"מ
כתובת אימייל:
sales@misradia.co.il
למידע נוסף >
דירוג החנות ב-12 החודשים האחרונים:
(4.7 כוכבים מתוך 5)
60%
אחוז חוות דעת חיוביות
415
חוות דעת בשנה האחרונה
415
חוות דעת בכל הזמנים
מפת הגעה לחנות:

נמצאו 415 חוות דעת על החנות Misradia

מיין לפי: תאריך | דירוג יורד | דירוג עולה
Eli
שם:
Eli
תאריך:
17/02/2020
דירוג:
הדירוג של Eli: 1 מתוך 5
חוות דעת
לא כדאי להתעסק!!! קניתי מדפסת שילמתי מחיר נאה. אבל על כבל שהיו צריכים לספק. הערימו עלי קשיים. שלחו אותי ל Hp בזמן שהם צריכים לתת את השירות הזה. ולא היו מוכנים לשלוח את הדבר הבסיסי הזה.
המוצר שנקנה בחנות
מדפסת
תגובת החנות
מר אלי היקר, רכשת מדפסת HP M227, המדפסת כוללת כבל פקס אמריקאי - אמריקאי בלבד. פנית אלינו בטענה כי לא קיבלת את כבל הפקס שאמור להגיע עם המדפסת. לאחר בדיקה וברור מולך, קיבלת את המדפסת במלואה ובשלמותה כולל כבל הפקס אמריקאי - אמריקאי כפי שהוא מגיע מהיצרן. אלא, שרצונך היה לשדרג את המוצר ולהוסיף לו כבל בזק אמריקאי מבלי לשלם עבור התוספת, השדרוג. צר לנו שאינך שבע רצון מהרכישה אך לא ניתן להוסיף מוצרים להזמנה או לשדרג מוצר ללא תשלום.
אייל
שם:
אייל
תאריך:
30/01/2020
דירוג:
הדירוג של אייל: 5 מתוך 5
חוות דעת
ברצוני להחמיא על האדיבות ורוחב הלב שקיבלתי מהחברים במשרדיה, וזאת למרות אי הנעימות שנגרמה לי עקב העומס הרב בדואר ישראל. המוצר שרכשתי הגיע לאחר חודשיים - שוב - מאחר ודואר ישראל התרשל במילוי תפקידו. כשהחברים במשרדיה שמעו שהמוצר התקבל רק לאחר חודשיים - הם בחרו לזכות את כרטיס האשראי שלי, ובעצם לקחו אחריות שנגרמה ע"י הדואר. האמת? הופתעתי, זה ממש לא ברור מאליו. שורה תחתונה - מומלץ בחום לרכוש מהם, רק אל תעשו את הטעות שעשיתי ובחרו צורת משלוח אחרת.
המוצר שנקנה בחנות
שקיות עם פס סגור
adavidowitzneu
שם:
adavidowitzneu
תאריך:
28/11/2019
דירוג:
הדירוג של adavidowitzneu: 1 מתוך 5
חוות דעת
קניתי מדפסת ודיו מהמשרדיה. האתר היה קל לשימוש וההזמנה הגיעה בזמן.
כשהתקנתי את המדפסת, הדיו שהגיע איתה לא עבד, אבל דיו אחר שהתקנתי כן עבד.
התקשרתי למשרדיה והנציג שירות לקוחות אמר לי להתקשר ל-HP ושאני צריכה לשלוח את הדיו ל-HP. אמרתי לו שקניתי את המדפסת מהם השבוע ואני מצפה מהם לעזור לי. הנציג התחיל לצעוק עלי ואמר, "אלוקים מה את לא מבינה???"
ביקשתי ממנו פעמיים שיפסיק לצעוק והוא לא נתן לי להשחיל מילה. בסופו של דבר, ניתקתי את הטלפון.
המוצר שנקנה בחנות
Hp deskjet 2130
תגובת החנות
הלקוחה יצרה עמנו קשר בנוגע לבעיה עם ראשי הדיו הראשוניים המגיעים עם המדפסת. הפננו את הלקוחה לHP לשיחה טלפונית, על מנת לקבל אישור החלפה למדפסת כולל ראשי הדיו המגיעים עמה. הלקוחה סירבה ליצור קשר עם היצרן על מנת לממש את האחריות בטענה כי המדפסת אינה שווה את הטרחה וביקשה שנבצע זאת עבורה. הוסבר ללקוחה כי מדובר בשיחת טלפון קצרה החייבת להתבצע על ידי הלקוח מאחר ובשיחה זו לעיתים הלקוח מתבקש ע"י נציג היצרןלבצע פעולות במדפסת על מנת לאתר את הבעיה ובסיום השיחה היא מקבלת אישור החלפת מוצר. ברגע שהיא תעביר את אישור ההחלפה אלינו, אנו נבצע את כל הסידורים הנדרשים מול היצרן אך, היא סרבה לשתף פעולה. אנו מתייחסים בכבוד לכל לקוח כזה או אחר ומשתדלים לסייע ללקוח ככל שניתן תוך שיתוף פעולה מצד הלקוח.
אורי
שם:
אורי
תאריך:
25/11/2019
דירוג:
הדירוג של אורי: 5 מתוך 5
חוות דעת
מחיר מצוין, אספקה. הירה ובעיקר ומעל הכל צוות חביב ואדיב
אמשיך בשמחה לקנות שם שוב ושוב
המוצר שנקנה בחנות
Hp 652
mikmik
שם:
mikmik
תאריך:
17/11/2019
דירוג:
הדירוג של mikmik: 5 מתוך 5
חוות דעת
המוצרים הגיעו תוך 24 שעות
שירות מהיר וטוב
מספקים את החבילה עם משלוח אקספרס מעולה
המוצר שנקנה בחנות
פתקיות ממו לבנות,ארגז מגירות,לוח שעם,סלוטייפ כולל דייספנסר
ester nava
שם:
ester nava
תאריך:
28/08/2019
דירוג:
הדירוג של ester nava: 5 מתוך 5
חוות דעת
אלופים של החיים משרדיה!
אתמול נעניתי על ידי אליסה המקסימה עת ניסיתי לברר פרטים לגבי הזמנתי.אדיבה ומיומנת אליסה.שאפו.
מייד בסיום השיחה עשיתי את ההזמנה וידעתי שיקח זמן עד שהציוד יגיע אלינו.
היום שזה למחרת ההזמנה!!!!!!!
קיבלתי הודעה שהשליח בדרכו אלינו למסירה.הייתי בהלם. כזה מיידית מסודר ומכבד מעולם לא פגשתי.אכן המשלוח נמסר לנו למחרת ההזמנהת ארוז לתפארת לשביעות רצוננו המלאה.נישאר לקוחות נאמנים לחנות משרדיה.
מדהימים.אין דברים כאלה!

תודה רבה והערכה לכל צוות משרדיה המקסימים.כן יירבו כמוכם.כבוד!
המוצר שנקנה בחנות
כבלי חשמל מסוגים שונים פלוס מתגים
David
שם:
David
תאריך:
20/06/2019
דירוג:
הדירוג של David: 1 מתוך 5
חוות דעת
רכשתי ביום ראשון האחרון מכשיר ליצירת מדבקות ספק כח שהיה אמור להיות מסופק במשלוח אקספרס שיגיע למחרת. במהלך השבוע בכל פעם שהתקשרתי קיבלתי תירוצים שהשליח או ספק אחר שכלל אינני מכיר היה אמור ליצור עימי קשר והבטחה שהמוצר יגיע למחרת. בכל פעם שביקשתי מהנציג הטלפוני שיוודא ביצוע (שאכן תיאמו איתי משלוח) הדבר לא בוצע והתנער מאחריות בטענה שברגע שדיבר עם השליח שייצור איתי קשר, תמה אחריותו. הברתי להם שזהו שירות לקוחות מתחת לכל ביקורת וכי אם אני לא אקבל את המוצר עד סוף היום (חמישי) אבטל את העיסקה. התקשרו אלי עכשיו (בשעה 16:06) מהמחסן של משרדיה ואמרו שהמוצרים לא יגיעו לפני יום ראשון. ביקשתי לבטל את העסקה
המוצר שנקנה בחנות
מכשיר ליצירת מדבקות DYMO LabelManager 280 ספק כח
יציקא
שם:
יציקא
תאריך:
11/06/2019
דירוג:
הדירוג של יציקא: 5 מתוך 5
חוות דעת
משהו מיוחד.
עם כל הלב!!

קניתי מהם כבר הרבה פעמים.
הכי זולים והכי נאמנים.

גם עזרו לי [כל מה שאפשר] מול גופים גדולים אחרים.

ממש חוויה נעימה.
שלחתי הרבה אנשים וקרובי משפחה לרכוש רק מהם!!

יש עם מי לדבר. וזה העיקר!!

[אני תקוה שזאפ יפרסמו לי חוו''ד אישית על מדפסת זו- קנון 5350 - שיהא תועלת לציבור הקונים].

תודה מראש
המוצר שנקנה בחנות
Canon Maxify MB5350 מדפסת
זאב
שם:
זאב
תאריך:
11/04/2019
דירוג:
הדירוג של זאב: 1 מתוך 5
חוות דעת
כפי שרואים בעוד כמה חוות דעת לחנות זו, יש למשרדיה בעיה רצינית עם תיאום משלוחים. יומיים התווכחתי איתם כדי לקבל את המוצר שהזמנתי אבל לכל אפשרות שהצעתי פשוט אמרו לי ש"החברת שליחויות לא מסכימה".

לתאם תווך של שעות, או אפילו יום ספציפי למשלוח, אי אפשר, כי הם לא מסכימים. זאת אומרת שצריך להשאר בבית במשך שלשה ימים לפחות, מתשע עד חמש, ולא לעזוב את הבית כי הם רק מתקשרים חצי שעה לפני! ואם מפספסים את הטלפון מהשליח? אז לא שולחים בכלל באותו יום, ורוצים לחייב אותי 30 שקל על פספוס טלפון. זאת אומרת שאסור אפילו לקחת מקלחת מ 9 עד 5! אין יותר מגוחך מזה! אבל לא התייאשתי.. ניסית לספק להם גיבוי שיתקשרו לשכן שלי במקרה שאני לא עונה. גם את זה לא קיבלו. "חברת השליחויות לא הסכימו. תשלח אישור". שלחתי אישור אבל בכל אופן "זה לא מספיק טוב לחברת שליחויות". להשאיר את זה בחוץ? "הם לא הסכימו". להשאיר בדואר? "הם לא עובדים ככה". לתאם מראש? "הם לא עובדים ככה".

אז כמובן התייאשתי וביטלנו את ההזמנה. זה פשוט מגוחך. לא ראיתי דבר כזה בחיים.

כמובן שלהאשים את חברת השליחויות זה בכלל לא במקום. הם בחרו בחברת שליחויות הנוקשה כחלק מהשירות שלהם. אז זה 100% בעיה של משרדיה ולא של ה"חברת שליחויות".
המוצר שנקנה בחנות
מדפסת Lexmark MX317dn 750
תגובת החנות
הלקוח הזמין מדפסת ביקש אספקה בשעות הערב המאוחרות,מעבר לשעות ההפצה.הלקוח אינו מחזיק בטלפון נייד ולא ניתן להשיגו בטלפון הקווי רוב שעות היום מאחר והוא אינו בבית.הוסבר ללקוח שפרטי ההתקשרות עמו חיונים לביצוע הזמנה.הצענו ללקוח לבצע איסוף עצמי מהמרכז הלוגיסטי שלנו במודיעיןוהוא סרב.הצענו ללקוח למסור כתובת אחרת לקבלת ההזמנה אשר בה ניתן יהיה להשיגו במהלך היום אך הלקוח סרב. על הלקוח לחתום על קבלת ההזמנה ולכן,לא ניתן להשאיר את ההזמנה מחוץ לדלת.המדפסת בעלת מידות גדולות ולכן לא ניתן לשלוח אותה בדואר.הלקוח מסר את פרטי השכנה שלו לקבלת ההזמנה אך נמנע מלאשר כי במידה ויתאמו עמו מועד אספקה והשליח יגיע לספק את הזמנתו והוא או שכנתו לא יוכלו לקבל את הזמנתו עקב אין מתן מענה או אי המצאותם בכתובת, הלקוח יחויב על דמי המשלוח.אי לכך ובהתאם לזאת,ומאחר וההתקשרות עם הלקוח רצופה בקשיים והינה חיונית לאספקת המוצר,הלקוח עודכן כי עד לאספקת פרטי התקשרות וכתובת בה הוא נוכח ,מוטב לבטל את ההזמנה.חשוב לציין, הלקוח לא חויב בעבור הזמנתו ואנו נשמח לחדש את ההזמנה ולספק לו את המדפסת במידה וימסור כתובת ופרטי התקשרות בהם ניתן להשיגו.
שניר
שם:
שניר
תאריך:
17/03/2019
דירוג:
הדירוג של שניר: 5 מתוך 5
חוות דעת
נפלא! הזמנתי את המדפסת דרך אתר האינטרנט, מיד נציג חזר אליי בהתאם לבקשתי ועדכן אותי בפרטים. התחייבו ל-7 ימי עסקים של משלוח כשבפועל קיבלתי את המדפסת יום למחרת!
ממש מרוצה מהמחיר ומהשירות. אין לי צל של ספק שאקנה שם שוב!
המוצר שנקנה בחנות
מדפסת HP8720