בעוד חמישה ימים בדיוק תחשף סדרת מכשירי הדגל Mate 20, כאשר את הכותרות באתרי הטכנולוגיה מסביב לעולם תופס בחודשים האחרונים דווקא הדגם היקר ביותר מבין המכשירים שצפויים להגיח לשוק בשבוע הבא, וזהו ה-Mate 20 Pro. כעת, הדלפה חדשה שמגיעה אלינו מאותו מקור שהציג את תמונות היח"צ הראשונות של מכשירי הסדרה, מתיימרת לחשוף בפנינו את ה-Huawei Mate 20 הסטנדרטי.
כפי שניתן לראות בתמונה המצורפת, ה-Huawei Mate 20 מגיע אלינו עם קווי עיצוב דומים לאחיו הגדול, מלבד מספר שינויים בולטים. הדימיון בין המכשירים מתבטא בעיקר בחלקם האחורי - שניהם משלבים מערך צילום משולש הכולל 3 חיישני צילום ופלאש LED ייעודי המקובצים בריבוע שבחלקו העליון של הגב. מערך צילום זה פותח גם כן בשיתוך פעולה עם חברת הצילום לייקה, והוא צפוי להיות פחות טוב מזה שנראה במייט 20 פרו.


גב הזכוכית של המכשיר המוצג בתמונה מגיע עם אפקט גרדיינט, כך שצבעיו אינם זהים לכל אורכו, בדיוק כפי שהציגה היצרנית בפעם הראשונה עם סדרת P20. מתחת למערך הצילום הראשי נמצא קורא טביעות אצבע ביומטר, זאת בניגוד לקורא ביומטרי שישולב מתחת לצג המייט 20 פרו.


אלא שהשינויים בחזית המכשיר אף עוד יותר משמעותיים, כאשר מסך ה-Mate 20 הסטנדרטי יגיע עם חריץ בצורת טיפה, הקטן יותר משמעותי מהחריץ שנראה באחיו הגדול. הסיבה לכך היא העדרותו של מערך זיהוי פנים ב-3D שיגיע במייט 20 פרו וייעדר מהדגם הסטנדרטי בסדרה. על גבי מסגרת האלומיניום של הסמארטפון משולבים מימין כפתורי וויסות הווליום יחד עם כפתור הנעילה/כיבוי שיציע טקסטורה מחוספסת במגע ויגיע בצבע אדום בולט.ה-Huawei Mate 20 יגיע למשתמשיו עם מערכת השבבים Kirin 980 בפיתוח וואווי, יחד עם 4 או 6 גיגה-בייט של זיכרון RAM ורכיב אחסון פנימי בנפח של 64, 128, 256 ואולי אף 512 גיגה-בייט. הסוללה שתניע את המכשיר תגיע בקיבולת 4,000mAh, ומערכת ההפעלה שתרוץ עליו היא אנדרואיד 9.0 פאי בשילוב עם ממשק EMUI 9.0 העצמאי של וואווי. מחירו של המכשיר צפוי לעמוד בישראל על כ-3,000 שקלים, והשקתו עשויה להתקיים עוד החודש.


מקור