חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים

הסמסונג נוט 7 חוזר?

רגע לפני השקת מכשיר הדגל החדש, סמסונג מודיעה כי היא מתכננת להוציא דגם מחודש של הפאבלט נוט 7, לאחר שביצעה ריקול עולמי עקב התלקחויות והתפוצצות הסוללה

תום רוזנשטרום |  28/03/2017
יום לפני השקת מכשיר הדגל החדש - הגלקסי 8, סמסונג מודיעה כי תחזור לשווק את מכשיר הפאבלט שלה – נוט 7 בגרסה משופצת ומחודשת, לאחר שזה התלקח ונשרף פעמים רבות ברחבי העולם, מה שגרם לחברה לבצע ריקול כלל עולמי לשם החזרת המכשיר הבעייתי ליצרנית.מכשיר ה-נוט 7 (Note 7) שהוכרז באוגוסט 2016 היה מכשיר האנדרואיד החזק והמדובר ביותר באותה תקופה, כשהביקורות והתגובות היו נלהבות ויש כאלה שהכתירו אותו למלך הבלתי מעורר של הסמארטפונים. לאחר חודשיים שבהם דווח פעמים רבות כי המכשיר מתקלח ונשרף בשל בעיות בסוללה, הוציאה החברה הקוריאנית קריאה לכל בעלי המכשיר להשיב את המכשירים אליה, ואף העניקה קופסה מיוחדת עמידה בחום ובאש לצורך שליחת המכשירים.

במקביל, חברות תעופה רבות הנחו את נוסעיהם שלא לעלות עם המכשיר למטוס עקב הסכנות שעלולות להיווצר. גם לאחר הוצאת מכשיר חדש עם סוללות חדשות, המכשיר המשיך להתלקח ולהוות סכנה. סמסונג עצמה פתחה בחקירה ארוכה ונדרשו לה חודשים רבים כדי למצוא את הגורם הבעייתי – פגם בעיצוב של הסוללה גרם לקצר ברכיבים הפנימיים שלה, מה שגרם להתלקחות.

הסמסונג נוט 7 חוזר?

כחלק ממסקנות החקירה ושיפוץ המכשיר החדש שעתיד לצאת בחודש יוני 2017, הוקטנה הסוללה וכך גם חוזקה מ-3,500 מיליאמפר שעה לכ-3,100 מיליאמפר שעה. בנוסף, המכשיר המשופץ לא עתיד להגיע לכל שווקי העולם, אלא רק לשווקים מתפתחים ולכן כלל לא בטוח שנראה אותו בארץ.

המהלך של סמסונג נובע מאיסוף מכשירים תקינים למעט סוללה פגומה, ולטענתה שאר רכיבי המכשיר בטוחים לשימוש כמו המסך, כפתורים, מעבד, מצלמה, ואם זו לא תייצר מכשיר משופץ, עלול להיגרם נזק סביבתי עתיר מימדים עקב הפסולת הרבה.
מעוניין שנשלח לך סקירות וחדשות למייל?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image

המוצרים המבוקשים בקטגוריית טלפונים סלולריים

יצרן:Apple,
גודל מסך:6.1 אינטש,
מערכת הפעלה:iOS,
החל מ- 2,760 ₪
מתוך 37 חנויות
יצרן:Apple,
גודל מסך:6.1 אינטש,
מערכת הפעלה:iOS,
החל מ- 2,953 ₪
מתוך 33 חנויות
יצרן:Xiaomi,
גודל מסך:6.53 אינטש,
מערכת הפעלה:A...,
החל מ- 849 ₪
מתוך 40 חנויות
יצרן:Samsung,
גודל מסך:6.4 אינטש,
מערכת הפעלה:A...,
החל מ- 2,340 ₪
מתוך 37 חנויות
תום רוזנשטרום

תום רוזנשטרום - כתב חדשות וסוקר מקצועי

מומחה תחום סלולר, מחשבי PC וציוד היקפי
תום רוזנשטרום נמנה על צוות הכתבים והסוקרים של WiseBuy כשנה. בן 26, מתגורר בקרית אונו וסטודנט למדעי המדינה ויחסים בינלאומיים באוניברסיטה הפתוחה. משרתו העיקרית היא בתעשייה בטחונית, ובעבר עבד וניהל ברשת הסלולר הוט מובייל.
מרחם על אנשי אפל, ומסתובב דרך קבע עם שני מכשירי אנדרואיד מהשורה הראשונה.
לפניות: support@wisebuy.co.il