חברת ישפאר יבואנית סוני בישראל, השיקה את סדרת המסכים החדשה לשנת 2017, ולה חידושים עיצוביים ובעיקר טכנולוגיים. סוני מציידת את הטלוויזיות החכמות במעבדי תמונה חזקים ופאנלים המסוגלים להציג תמונה בתקן 4K HDR. חלק מהמסכים יריצו את מערכת ההפעלה אנדרואיד בגרסה 6.0. לטענת סוני, טכנולוגית ה-4K HDR מגדילה את החדות, טווח הצבעים והבהירות עד 30% משאר המסכים.סדרת הדגל החדשה של סוני תיקרא A1 OLED ובה פאנלי OLED של LG. בטלוויזיות המצוידות בפאנל החדש, ניתן למצוא מעבד תמונה, חדש גם הוא, בשם X1 Extreme Processor, ואת מערכת ההפעלה אנדרואיד TV. הטלוויזיה עצמה מעוצבת בצורה דקה ביותר עם מסגרת כמעט ללא שוליים. הרמקולים בסדרה זו הם מסוג Acoustic Surface , בה הפאנל האחורי משמש כרמקול אחד גדול. מעבד הצליל שולח זרמים חשמליים למתמר המרטיט את גוף המסך וכך הוא מייצר צלילים. לסדרה מגוון גדלים החל מ-55" ועד ל-65".מלבד סדרת הדגל, השיקה החברה מגוון מסכים מסוג LED בגדלים שונים,מ-32 אינץ' ועד ל-75 אינץ', ולהם מעבדי תמונה והחלקת תנועה חדשים. חלק מהטלוויזיות יריצו את מערכת ההפעלה של אנדרואיד TV, שדרכה ניתן להוריד יישומי צפייה ישירה כמו נטפליקס, סלקום TV ודומיהם. חלק מהדגמים יפעילו את מערכת ההפעלה אופרה הבסיסית יותר, ולכולם ישנה קישוריות WIFI.

נוסף על כך, ישנה תמיכה מובנית בכרומקאסט, התקן המאפשר לשקף את מסך הסמארטפון או הטאבלט על גבי הצג הגדול. נוספו מצבי צפייה מיוחדים כמו מצב כדורגל, המחדד את הפרטים המופיעים על המסך ואפשרות לשילוב מבזקי חדשות מאתר פיפ"א.

מלבד מסכים, ישפאר הציגה רמקולים ניידים המאירים בעזרת תאורת LED ועמידים בנתזי מים (Ipx5). מחירי הרמקולים יעמדו על החל מ-599 ₪ לדגם הSRS-XB20 ועד ל1,190 ₪ לדגם היוקרתי SRS-XB40, כשביניהם ניתן למצוא את דגם הביניים - SRS-XB30 שמחירו יעמוד על 899 ₪.מחירי המסכים החדשים מסדרת BRAVIA יהיו:
32 אינץ' החל מ- 2,490 שקל
40-43 אינץ' החל מ- 3,490 שקל
49 אינץ' החל מ- 4,490 שקל
4K בגדלים 43 – 75 אינץ' החל מ- 4,990 שקל
לסדרת הדגל OLED A1 טרם נקבע המחיר.