אמש הציגה ענקית הטכנולוגיה ויצרנית הסמארטפונים הסינית, וואווי, את דור מכשירי הדגל החדש בפיתוחה, סדרת Mate 20, שכוללת 3 דגמים שונים, ביניהם סמארטפון הגייינג הראשון למותג. אלא שלאחר הכרזת השלושה, חשף ריצ'רד יו, מנכ"ל חטיבת הצרכנות בחברה (CBG), שני מוצרי מחשוב לביש חדשים בפיתוחה. אלו הם ה-Huawei Watch GT ו-Band Pro 3.
Huawei Watch GT

מוצר המחשוב הלביש הראשון שהציגה אמש (ג', 16.10) חברת וואווי באירוע שקיימה בלונדון, היה שעון חכם חדש בפיתוחה שעונה לשם Huawei Watch GT. השעון החדש של היצרנית מגיע אל המשתמשים עם מסך AMOLED בגודל 1.39 אינץ' וברזולוציית 454X454 פיקסלים. מדובר במסך מגע, אותו עוטפת פלדת אל חלד, בעודו מגיע ב-2 וריאציות שונות - Huawei Watch GT Sport הסטנדרטית ו-Watch GT Classic היוקרתית יותר.


עבור וריאציית הספורט נמצא רצועת גומי, בעוד גרסת הקלאסיק משלבת רצועת עור תפור על גבי גומי. השעון יהיה זמין עם רצועות בצבעים שחור, חום, אפור וירוק. מתחת למכסה המנוע לא נמצא את Wear OS של גוגל, אלא מערכת הפעלה עצמאית של וואווי עצמה. בהתאם לכך, לא יציע השעון נפח אחסון או זיכרון RAM מרשימים במיוחד: 128MB ו-16MB, בהתאמה (כן כן, לא מדובר בטעות). השעון עמיד בפני מים עד לעומק של 50 מטרים ומאפשר צלילה וניטור אחר השחייה.
ה-Watch GT מגיע עם שבב GPS מובנה, שיאפשר לנטר אחר מיקום המשתמש באופן מדוייק במיוחד לטענת החברה. כמו כן, נמצא את טכנולוגיית Huawei TruSleep 2 לניטור אחר השינה של המשתמשים, וישלב מד דופק שיבדוק את הדופק של המשתמש באופן רציף - אחת לשנייה. כך, ניתן יהיה לצפות בדופק לכל אורך היממה ולבחון עליות/ירידות בדופק. את השעון תניע סוללה שתספק, לטענת החברה, עד 14 ימי שימוש ממוצעים. בהפעלת ה-GPS, מציינת היצרנית כי תתמוך הסוללה בעד ל-22 שעות עבודה עם ה-GPS מופעל.


שעון ה-Huawei Watch GT יגיע לישראל במהלך השבועות הקרובים, כשמחירו לצרכן יעמוד על 999 שקלים לגרסת הספורט הקלאסית.
Huawei Band Pro 3

מוצר המחשוב הלביש השני שחשפה היצרנית הוא צמיד כושר חכם שעונה לשם המותג Huawei Band 3 Pro. הוא מגיע בעיצוב הכולל מסך AMOLED קמור בגודל 0.95 אינץ'. גם כאן נמצא שבב GPS ייעודי למעקב אחר מסלולי הריצה/רכיבה/כל פעילות גופנית אחרת שמבצע המשתמש. ה-Band 3 Pro עמיד בפני מים עד לעומק של 50 מטרים (תקן 5ATM), ומאפשר גם כן ניטור אחר השינה של המשתמש.
באמצעות ה-Band 3 Pro מציינת החברה כי ניתן יהיה לנטר אחר השינה של המשתמש, והודות למד דופק המשולב בתחתית הצמיד ניתן יהיה לנטר גם אחרי הדופק. את הצמיד החדש שלה תציע היצרנית לרכישה בשוק הישראלי במחיר של 499 שקלים, והוא צפוי לעלות על מדפי החנויות במהלך השבועות הקרובים.