לפני שבוע בלבד נחשפו בפנינו בפעם הראשונה תמונות הדמיה שמתיימרות להציג את ה-Xperia XZ4, ספינת הדגל הבאה בפיתוחה של יצרנית הסמארטפונים היפנית סוני. וכעת, הדלפה חדשה שעשתה דרכה אל הרשת במהלך היממה האחרונה, מתיימרת להציג בפנינו את מפרטו הטכני המלא של המכשיר והפיצ'רים השונים שיגיעו עימו.
על פי ההדלפה החדשה, סמארטפון הדגל Sony Xperia XZ4 יציע למשמשיו את מערכת השבבים Snapdragon 855 (שכונתה בשמועות ובדיווחים כ-Snapdragon 8150). מדובר בשבב הדגל החדש לבית קוואלקום, שמגיע בהליך ייצור 7nm וכולל מודם מדגם X50 של קוואלקום המאפשר תמיכה ברשת הדור החמישי כשזו תהא זמינה. לצד שבב זה נמצא זיכרון עבודה (RAM) בנפח של 6 גיגה-בייט.


עוד נחשף כי המכשיר יציע למשתמשיו זיכרון אחסון פנימי בוריאציות של 64 או 256 גיגה-בייט, כמו גם סוללה בעלת קיבולת של 3,900mAh. מערכת ההפעלה שתרוץ עליו היא אנדרואיד 9.0 פאי בשילוב ממשק המשתמש הייעודי של סוני. בחזית האקספיריה XZ4, כך נמסר, נמצא מסך בגודל של 6.55 אינץ', שיגיע מסוג P-OLED בפיתוחה של חברת LG Display הקוריאנית. המסך יציע יחס צפייה רחב מאוד - 21:9, מה שהופך את המכשיר, כפי שהעידו גם תמונות ההדמיה הקודמות, לארוך במיוחד.
על פי תמונות ההדמיה של ה-XZ4, הסמארטפון יציע למשתמשיו קווי עיצוב מוכרים למדי בזירה של סוני. הוא יהיה עשוי מבנה סנדוויץ' זכוכית - 2 יריעות זכוכית יגנו על חלקו הקדמי והאחורי (ככל הנראה מדובר יהיה ב-Gorilla Glass 6) ומסגרת אלומיניום תעטוף אותו. את קורא טביעות האצבע תשלב החברה בצידו הימני של המכשיר, בזמן שבגבו נמצא מערך צילום ראשי בעל 3 מצלמות.


מקור