אמש (ד', 20.2), הכריזה ענקית הטכנולוגיה ויצרנית הסמאטרפונים מקוריאה הדרומית, סמסונג אלקטרוניקס, על סדרת מכשירי הדגל Galaxy S10. וכעת, אחרי שכבר החלו רשתות האלקטרוניקה במכירה המוקדמת למכשיר גם בשוק הישראלי, מודיעה הנציגות המקומית של סמסונג על השקת דגמי ה-Galaxy S10 בישראל ביום ראשון, ה-3 במרץ, בעוד פחות משבועיים. המכשירים צפויים לעלות על מדפי החנויות מספר ימים לאחר מכן, ב-8 במרץ. 
סדרת מכשירי הדגל של סמסונג מגיעה לישראל במועד השקה זהה להשקת הדגמים מעבר לים, בארה"ב ובשווקים נוספים. מדובר באחת מההשקות המהירות והמרשימות שראינו בשוק המובייל בשנים האחרונות, ובאופן התנהלות מוכר בקרב היצרנית. ה-S10 יגיע לישראל ב-3 דגמים - ה-Galaxy S10e, Galaxy S10 ו-Galaxy S10 Plus.


מחירי הדגמים בייבוא רשמי של סאני ועם 12 חודשי אחריות יהיה גבוה יותר מזה שראינו בשנה שעברה. ה-Galaxy S10e עם 128GB אחסון יתומחר ב-2,999 שקלים; ה-Galaxy S10 עם 8GB RAM ו-128GB אחסון יתומחר ב-3,599 שקלים וה-Galaxy S10 Plus עם 8GB RAM ו-128GB אחסון יעלה לצרכנים 3,999 שקלים. מדובר במחירים המומלצים של סאני מובייל, יבואנית מוצרי סמסונג בישראל, ואילו רשתות השיווק השונות צפויות להציע מחירים שונים - מעט יותר זולים או יקרים. 


סדרת Galaxy S10 תושק בישראל ב-3 במרץ, אלו המחירים


ללקוחות שירכשו את הגלקסי S10 במסגרת ההזמנה המוקדמת, תציע סאני חבילת הטבות "מארז VIP" הכוללת מוט סלפי עם שלט, מטען שולחני אלחוטי מהיר, זרוע מגנטית לרכב עם מטען אלחוטי המשולב בה, כבל USB עשוי מתכת, כרטיז זיכרון 128GB ומטען מהיר לרכב. חלק מרשתות האלקטרוניקה יציעו הטבות נוספות ללקוחותיהם, ואלו תלויות ברשת ובחנות.