בעוד כעשרה ימים תקיים חברת הטכנולוגיה האמריקאית, אפל, אירוע הכרזה חגיגי ובו היא צפויה להציג בעיקר שירותים חדשים, ובראשם שירותי תוכן לטלוויזיה. חלק מן השמועות והדיווחים העידו על כך שהיא עשויה אף להציג באירוע את הדור השביעי לאייפדים הסטנדרטיים בפיתוחה, ה-iPad 9.7 2019. כעת, זמן קצר לקראת האירוע בו עשוי להחשף גם אייפד חדש, הדלפה חדשה עושה דרכה לרשת וחושפת: אפל עובדת על שני אייפדים עם מסכים בגודל של למעלה מ-10 אינץ'.


הדלפה: אפל עובדת על אייפדים עם מסכים בגדלים חדשים


על פי ההדלפה, שמקורה בחשבון הטוויטר CoinX, דור האייפדים השביעי, האייפד 9.7 2019, למעשה יגיע עם מסך בגודל 10.2 אינץ' ועשוי לקבל את השם Apple iPad 10.2 2019. אלא שמלבד זה, טוען מקור ההדלפה כי בחברה עובדים על אייפד חדש שיגיע מחוץ לסדרת אייפד פרו וישלב פאנל תצוגה בגודל של 10.5 אינץ'.


נכון לרגעים אלו, לא ברור מה יהיו ההבדלים בין שני הדגמים וכיצד תוכל החברה להציג עבור כל אחד מהם נקודות שיווק ומכירה נפרדות. ראוי לציין כי דיווחים שפורסמו בעבר בנושא זה, אכן העידו כי האייפד 9.7 2019 אכן יגיע עם מסך גדול יותר שינוע סביב 10 אינץ', וזאת לצד מפרט מעודכן ועיצוב המיישר קו עם סדרת אייפד פרו 2018.


הדלפה: אפל עובדת על אייפדים עם מסכים בגדלים חדשים


את האייפד 10.2 2019, שעשויה החברה להציג כבר באירוע שייערך עוד החודש, צפויה היצרנית לתמחר באותו מחיר של הדור הקודם - 329 דולר. לצד זה צפוי להגיע לשוק במהלך השנה הדור החמישי לסדרת הטאבלטים הקטנים של היצרנית, iPad Mini 5. השניים בהחלט עשויים להופיע יחדיו כאשר יוכרזו, בעודם מהווים לדגמי הכניסה הזולים ביותר בסדרת האייפדים של אפל.


מקור