ענקית הטכנולוגיה האמריקאית, אפל, מודיעה באופן רשמי על קיומו של כנס המפתחים השנתי WWDC 2019, שיתרחש בסן חוזה, קליפורניה, בין התאריכים ה-3 ל-7 ביוני, בעוד פחות משלושה חודשים מהיום. את הכרטיסים המוגבלים לאירוע תחל החברה למכור בקרוב למפתחים שירשמו, ובמחיר של 1,599 דולר לכרטיס.
באירוע ההכרזה שתקיים אפל כיריית הפתיחה לכנס WWDC 2019, צפויה היצרנית הפופולרית לחשוף את מערכות ההפעלה החדשות בפיתוחה. אחת ההכרזות הבולטות ביותר באירוע תהיה הצגתה של מערכת ההפעלה iOS 13, הגרסה הבאה עמה יגיעו מכשירי האייפון החדשים שהכרזתם צפויה להתקיים בחודש ספטמבר הקרוב.


מלבד iOS 13, אפל תציג באירוע את מערכות ההפעלה החדשות למחשבי המק (macOS), לשעוניה החכמים (watchOS) ולסדרת מזרימי המדיה שלה (tvOS). נכון לרגעים אלו לא ברורים הפיצ'רים החדשים שתציג אפל למערכות ההפעלה השונות, אך אלו עשויים להתברר עם התקרבותנו לקראת אירוע ההכרזה.
אף על פי שאירועי WWDC בדרך כלל מוקדשים לחידושי תוכנה של היצרנית, זו בהחלט עשויה לחשוף גם מוצרי חומרה חדשים. על פי הערכות ודיווחים שונים, עשויה החברה לחשוף אייפדים חדשים (ייתכן כי את iPad 10 2019, דור ההמשך ל-iPad 9.7 2018 ו-iPad Mini 5), מחשב Mac Pro חדש ועוד.


מקור