בעוד פחות מ-24 שעות תחשוף וואווי את סדרת מכשירי הדגל הבאה בפיתוחה, Huawei P30, אך לפני שאירוע ההכרזה בפריז יוצא לדרך ורגע לפני שהיצרנית תציג את כל הפיצ'רים המתקדמים והחדשים ביותר פרי ייצורה, בוחרת זו לקיים היום (ב', 25.2) אירוע הכרזה בו היא מציגה צמד סמארטפונים הפונים לשוק הבינוני והנמוך. הכירו את ה-Huawei Enjoy 9E ו-Enjouy 9S.




זוג הסמאטרפונים החדשים מגיעים כוריאציות נוספות לסדרת Enjoy 9 שהוכרזה בחודש דצמבר של השנה שעברה. ה-Enjoy 9S הוא הדגם היקר והמתקדם ביותר מביניהם, והוא מציע מבנה סנדוויץ' זכוכית ומסגרת עשויה אלומיניום. בחזית נמצא מסך עם שוליים די דקים וחריץ בצורת טיפה. המסך, שמשלב פאנל מסוג LCD, מגיע בגודל של 6.21 אינץ' וברזולוציית Full HD Plus עם יחס מסך-גוף מכשיר לא רע בטווח מחירי המכשיר.


כמו כן, ה-Enjoy 9S כולל את מערכת השבבים Kirin 710 בפיתוחה עצמאי של וואווי, בשילוב עם 4GB RAM, זיכרון אחסון פנימי בנפח של 64GB בגרסת הבסיס או 128GB בגרסה היקרה יותר וסוללה בעלת קיבולת של 3,400mAh. מלבד זאת, בגב הזכוכית שלו ישולב מערך צילום משולש שכולל מצלמת 24 מגה פיקסל ראשית, חיישן 16 מגה פיקסל עם זווית צילום רחבה ומצלמת עומק ברזולוציית 2 מגה פיקסל. מצלמת הסלפי מגיעה ברזולוציית 8 מגה פיקסל.




הסמארטפון הנותר בסדרה, ה-Huawei Enjoy 9E, פונה לשוק הנמוך, ומציע אמנם קווי עיצוב דומים, אך מחליף את גב הזכוכית בגב פלסטיק (או עור). כמו כן, בחזית נמצא פאנל תצוגה עם שוליים דקים יותר ובגודל של 6.09 אינץ', כאשר רזולוציית הצפייה תעמוד על HD Plus בלבד. בחריץ משולבת מצלמת 8 מגה פיקסל קדמית.




מתחת לפני השטח בוחרת וואווי להשתמש דווקא בשבב מבית מדיה-טק הטיוואנית - זו מערכת השבבים Helio A22, שמצוותת ל-3GB RAM וזיכראון אחסון פנימי בנפח של 32 גיגה-בייט עם אפשרות להרחבה. הסוללה שמניעה את המפרט מגיעה בקיבולת של 3,020mAh וזו תטען דרך שקע MicroUSB מיושן - אותו שקע טעינה שנמצא גם ב-Enjou 9S.


בגב הסמארטפון לא נמצא מערך צילום כפול או משולש, אלא מצלמה יחידה ברזולוציית 13 מגה פיקסל עם פלאש LED צמוד. קורא טביעות האצבע מבצע כאן הופעה, אף על פי שזה נעדר מן ה-Enjoy 9 המקורי. צמד המכשירים רצים על גבי מערכת ההפעלה אנדרואיד 9.0 פאי בשילוב עם ממשק EMUI 9.




את ה-Huawei Enjoy 9S תציע החברה לרכישה במחיר התחלתי של 1,499 יואן סיני (כ-815 שקלים), ואיל ודגם ה-Enjoy 9E יוצע במחיר של 999 יואן (כ-545 שקלים לפי שער ההמרה הנוכחי). מחירתם תחל היום עבור הדגם הראשון, בעוד דגם ה-9e יהיה זמין החל מה-8 באפריל.


מקור 1 | 2